izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Aliağa Masaj Salonu

Aliağa Masaj Salonu

Aliağa Masaj Salonu, Elit, masaj, masaj salonu, masajsalonu, masaj salonları, aliağa, aliağa masaj, masaj aliağa, İzmir aliağa elit masaj, aliağa elit masaj, elit masaj, İzmir aliağa masaj salonları, masaj salonu aliağa, masaj salonları aliağa, izmir aliağa masaj salonu
Aliağa Masaj Salonu

Aliağa Masaj Salonu

Çift hizmetlerimiz ve Üçlü Harem masajı İle Aliağa Elit Masaj Salonu (3 kişiye kadar) Bölgemizdeki paylaşılan tedavi odalarımızda mevcuttur. Sadece otel konumu. Kolay bir çevrimiçi rezervasyon için sitemizde sadece çiftlerin küçük tedavileri listelenmiştir. Online rezervasyon yaparken randevu alarak veya “notlarınızdan” isteyen her tür yüz, vücut örtüsü veya masaj kombinasyonu istenebilir. Triolar online rezervasyonu yapılamaz. Bir çift muamelesi yaptırabilir ve üçüncü bir konuğun belirli bir hizmet almasını isterseniz “notlarınızda” isteyebilirsiniz. Bizi ağırlayabiliyor muyuz sana bildirmek için sizi arayacağız. Tüm Masajlar, Aliağa masaj Çiftler hizmetleri ve Trio Tedavilerine% 18 armağan eklenecektir.

50mins teslim 95 TLı
Boyun, sırt, omuz ve kafa derisinin masajı ile gençleşin, sonrasında sıcak ve soğuk taşların kombinasyonunu kullanarak bir bacak masajı yapın.

Golf Top Masajı Üzerinde 50 Dakika 125 TL
Kursun üstünde uzun günler mi, yoksa rahatlamak mı istiyorsun? Bu yeni stres giderme tekniği masaj ile golf sporunu birleştiriyor. Golf toplarıyla özelleştirilmiş basınç uygulayan uzun vuruşların birleşimi gerginliği azaltır ve oyunu daha da geliştirebilir. Kaydet Online rezervasyon ve özel bir kod kullanırken TL 10: Golf

Çiftler İsveç Masajı 50mins TL 170
Sadece 91st St. Adresinde mevcut.

Çiftler Bambu Füzyon Masajı 50mins TL 250
Sadece 91st St. Adresinde mevcut.

Çiftler Sıcak Taş Masajı 50mins 200 TL
Sadece 91st St. Adresinde mevcut.

Çiftler Derin doku masajı 50mins TL 250
Sadece 91st St. Adresinde mevcut.

Tandem Masaj 50mins TL 170
İki masaj terapisti aynı anda masaj yaparken kendinizi tamamen teslim edin. Biri üst bedenine masaj yapacak, diğeri alt kısımda yoğunlaşacak.

Derin Doku 50mins 125 TL
Bu teknik kas derin katmanlarına nüfuz etmek ve rahatlamak için tasarlanmıştır. Bu tür masajlar sert düğümlerin ve aşırı kas gerginliğinin hafifletilmesine yardımcı olur.

Stone Terapisi 50mins 100 TL
Sahilde taş alıp hayatınızı düzene sokun. Yüksek enerjili lav taşları kullanarak masajda eski bir teknik. Bu eşsiz yaklaşım size zihin, beden ve ruhu dengeleyerek sağlıklı bir his ile birlikte derin bir gevşeme hissi verir.

Bambu Füzyon Masajı 50mins TL 125
Terapistin parmaklarının bir uzantısı olarak Bambu’yu içeren bu egzotik tedavi, yakında unutmayacağınız bir deneyimdir! Çubuklar hızla nüfuz etmek ve kasları rahatlatmak için ısıtılır. İsveç’ten çizilen çeşitli hareketler ve derin doku çözündüğü düğüm gerginliği yeniden canlandırır ve kan ve lenf akışını harekete geçirerek sizi rahatlatır ve canlandırır. % 100 bambudan yapılmış el yapımı aletler kullanarak, terapist yoğurup yuvarlayacak ve vücudunuz boyunca bambu çubukları vuracak, kaslarınızı gerginleştirecek ve dolaşımı teşvik edecektir. Terapistiniz, kişisel keyifli gevşemeden terapötik derin doku masajına kadar, kişisel seviyenize göre basıncı kolayca ayarlayabilir. 5000 yıldan fazla bir süredir Çin’de kullanılan Bambu çok güzel özelliklere sahiptir ve geleneksel Çin tıbbında kullanılır.

Annelik Masajı 50adet TL 95
Bekleyen ya da yeni anne için. Bu masaj, anne ve çocuk için en üst düzeyde bakım ve konfor sağlar. Kan dolaşımını harekete geçirir, yorgun bacaklardaki stresleri azaltır ve gebelik ağırlığına bağlı olarak geriye gerginliği azaltır.

İsveç Masajı 50adet 85 TL
Doğadan çıkarılan aromatik esansların yanı sıra uzun süpürme vuruşları, yoğurma, sürtünme ve basınç kullanımı. Esas olarak tam vücut oturumları için kullanılır: genel rahatlamayı teşvik eder, kan dolaşımını geliştirir, stres ve gerginliği giderir ve uyumu geri getirir.

İsveç Masajı 75mins TL 135
Doğadan çıkarılan aromatik esansların yanı sıra uzun süpürme vuruşları, yoğurma, sürtünme ve basınç kullanımı. Esas olarak tam vücut oturumları için kullanılır: genel rahatlamayı teşvik eder, kan dolaşımını geliştirir, stres ve gerginliği giderir ve uyumu geri getirir. (75Mins)

Boyun ve Sırt Masajı 25mins TL 60
İsveç tekniği, özel ilgi gerektiren lokalize alanlara yoğunlaşmaktadır.

Derisi Masajı 20adet 55,00 TL
Omuzlarda ve başta gerginliği ortadan kaldırır. Herhangi bir yüzeyden önce mükemmel çabuk gerdirici.

Çabukluk 15mins TL 20
Arkaya, boynuna ve kafa derisine odaklanan oturmuş bir masaj, özel olarak tasarlanmış bir sandalyeye tamamen giydirildi. İzmir Masaj Salonu Bu, stres atmanın ve hareket halindeyken rahatlamayı teşvik etmenin etkili bir yoludur. Bu hizmet, bir kamusal alanda yapılır.