izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Balçova Masaj Salonu

Balçova Masaj Salonu

Balçova Masaj Salonu

Balçova Masaj Salonu, balçova, masaj, salonu, masaj salonu, masaj salonları, masaj balçova, balçova masaj salonları, balçova masaj, fiyat,tavsiye,fırsat,masöz,bayan,masör,erkek, izmir, izmir balçova
Balçova Masaj Salonu

Masaj size yardımcı olabilir:
• Stresin azaltılması
• Dolaşımı arttırma
• Kas sızdırmazlığının serbest bırakılması
• Eklem aralığı ve esnekliğin geliştirilmesi
• Endorfinlerin salınması
• Ağrıların ve sızıların azaltılması
• Stresle ilişkili kaygı, depresyon ve diğer yaygın

rahatsızlıkların azaltılması

Masaj terapisi, genellikle reçeteli ilaçlar ve / veya ameliyatlarla tedavi edilen birçok yaygın rahatsızlığın önlenmesine yardımcı olabilir. Masaj terapisi, vücudun doğal olarak kendisini iyileştirme yeteneğine dayanır.
İyi sağlıklı bir insanın dahi olsa, mantıksız bir patron tarafından taciz edilen trafikte kesilme, asi (ama sevimli) çocuklarla zorlu bir ilişki kurma ya da baş etme konusundaki stres faktörü vardır. Bir nefes al … ve mümkün olduğunca rahatlatıcı bir görsel ortamda, sakinleştirici müzik ile uçucu yağların muhteşem kokularıyla çevrili bir masajın tadını çıkarın.

Tarihçe

Balçova Masaj Terapisinin “yeni çağın” bir parçası olduğuna inanan herkes için alternatif, bütünsel bir uygulama tekrar düşünün. Masaj Terapisi uygulaması, Çin’de M.Ö. 3000 yıllarında belgelenmiştir. Batı tıbbının babası olarak bilinen Hipokrat terapötik bir masajın savunucusuydu. Julius Caesar epilepsisi ve masaj terapisi için antik dünyadan, Ortaçağ’dan Avrupa Rönesans’ına, 1776’dan başlayıp “Modern Çağ” a kadar gelişen masaj terapisine yardımcı olmak için masaj yaptı.

Homeostazın (insan vücudunun iklim, diyet veya dış stres gibi stres faktörlerine bakılmaksızın tüm çeşitli sistemlerin dengesini ustalıkla korumak veya vücudun kendi kendine iyileşme kabiliyetine yardımcı olma yeteneğini korumakla birlikte) masaj terapisi en çok popüler öz bakım kaynakları.

Yararları
Masaj terapisinin şifa verici faydaları, genellikle reçeteli ilaçlar ve / veya ameliyatlarla tedavi edilen birçok yaygın rahatsızlığın önlenmesine yardımcı olabilir. Masaj terapisi, vücudun doğal olarak kendisini iyileştirme yeteneğine dayanır.

Masaj da gösterildi:

Stresin azaltılması
Dolaşımı arttırmak
Kas sızdırmazlığını serbest bırakın
Müşterek hareket ve esneklik aralığını iyileştirin
Endorfin salınımı
Ağrıları azaltmak ve stresle ilişkili kaygı, depresyon ve diğer yaygın rahatsızlıkları azaltmak.

Usüller
İnsan vücudunu, zihnini ve ruhunu iyileştirmek için birincil yaklaşımla 75’ten fazla stil (modalite) kategorize edilmiştir. Modern tıp, masaj tedavisinin sağlığın korunması ve rahatlama grevleri veya yaralanmalar oluştuğunda iyileşme sürecine yardımcı olmasının getirilerini tanımaya başladı. Birkaç masaj yöntemine örnekler:

İsveç Masajı – hafiften orta basınca kadar tam vücut masajı. Kas gerginliğini hafifletir, dolaşımı uyarır, serotonin düzeylerini arttırır, kas tonusunu geliştirir ve toplam zihin ve vücut rahatlamasını teşvik eder.

Derin Doku Masajı – Sıkı baskı terapi masajı. Ağrı, kas spazmları, stres, inflamasyon ve doku hasarını hafifletmeye yardımcı olur. Yumuşak doku problemleri olan herhangi bir rahatsızlık veya ağrı üreten herkes için idealdir.

Hawaii Sıcak Taş Masajı – Düzgün yağlanmış ve ısıtılmış taşlardan sızma ısı, gergin kasları ve ağrılı eklemleri rahatlatmak için kullanılır. İsveç teknikleriyle birleştirildiğinde unutulmaz, tamamen rahatlatıcı bir deneyim yaratır.

Spor Masajı – Germe ve sıkıştırma tekniklerine sahip terapötik bir masaj. Fiziksel emek, ağırlık kaldırma veya sporla ilgili yaralanmalara neden olabilecek yumuşak doku işlev bozukluğunu düzenler. Esnekliği artırır, şişmeyi azaltır, kas gerginliğini hafifletir ve kas yorgunluğunu hafifletir.

Gebelik masajı – Gebelik sırasında bel kasıp, spazmı ve bel ağrısı, boyun kalçaları ve bacaklarda sıkça karşılaşılan ağrıyı hafifletmeye yönelik nazik bir masaj. Yarım yastıklarla güvenli yarı-tekrar yatar ve yan yana vücut konumlandırma ekstra konfor içindir.

Ateş cam masajı – Ateş ve cam bardaklar tarafından oluşturulan negatif basınç kullanarak eski bir Çin alternatif şifa uygulaması. Ateşle kaplanma dokunun derinliğinde, genellikle ağrı olmadan çalışır, dolaşımı arttırır ve toksinleri yüzeye çekiyor.

Refleksoloji – Stres ve gerginliği gidermek, kan akışını artırmak, sinir uyarılarının engellenmesini artırmak ve homeostazı sağlamak için ayakların ve ellerin refleks bölgelerinde baş parmak ve parmakları kullanmanın bir yöntemi. Temelde, vücudunuzun her yönü ayağınızın dibinde bulunabilir ve bu yerler kabaca anatominizle aynıdır. Refleksoloji, hormonal seviyeleri artırmak, azaltmak veya normalize etmek için organlara bir mesaj gönderir.

Aromaterapi – Fiziksel ve zihinsel refahı arttırmak için uçucu yağlar kullanarak bitkilerin iyileşme gücünü kullanma pratiği. Diğer masaj yöntemleriyle birlikte kullanılır.

Daha önce hiç masaj yaptırmadıysanız ve ilk masajınızı almaktan endişe ediyorsanız, yalnızca küçük bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu anlayın.

İyi sağlıklı bir insanın dahi olsa, mantıksız bir patron tarafından taciz edilen trafikte kesilme, asi (ama sevimli) çocuklarla zorlu bir ilişki kurma ya da baş etme konusundaki stres faktörü vardır. Bir nefes al … balçova masaj salonları ve mümkün olduğunca rahatlatıcı bir görsel ortamda, sakinleştirici müzik ile uçucu yağların muhteşem kokularıyla çevrili bir masajın tadını çıkarın.

Bir cevap yazın