izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Basmane Masaj Salonu

Basmane Masaj Salonu

Basmane Masaj Salonu – İZMİR

İzmir Basmane masaj salonları uzman masöz çalışanları sürekli açık olarak hizmet veriyor. Basmane’de Otel masaj Spa merkezinde masaj hizmeti almak için İzmir’in Basmane ilçesindeki Masaj Basmane Salonlarından hizmet alabilirsiniz.

Elit, hijyenik, temiz, son derece azimli ve işini seven uzman kadrosuyla Kampanyalı MASAJ fiyatlarından yararlanmanız için oluşturulan haritalar, Web siteler, ve reklamlarla kampanyalar konusunda bilgilendirme amaçlı SMS hizmetlerinden faydalanılabilir. Kesinlikle sizleri rahatsız edici mesajlar atılmaz ve kampanya ve yeni çalışanlar konusu dışında bilgilendirme amaçlı ne sms nede reklam yapılır. İzmir’de bunların yanı sıra Basmane masözlerinden veya Basmane Masörlerinden Masaj hizmetleri hakkında detay sayfalarından görüntüleyerek iletişime geçebilirsiniz.

Fakat başka amaçları güden hizmet konusu dışında fiil gösteren Spa ve Masaj salonu gibi çeşitli hizmetlere tabii olan müşteriler bizler ile iletişime geçerek gittiğiniz masaj salonlarının portföyünü oluşturmamıza ve konu dışında hizmet verenlerin siteden men edilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Basmane’de Masaj Fiyatları – (1 saat Masaj 150 TL) – (45 Dakika Masaj 120 TL) – (30 Dakika Masaj 100 TL) kısaca ortak masaj fiyatları her salonda olduğu gibi bunlardır. Salondan Salona fark gösterebilir, artış veya düşüş olarak “Basmane özel olarak yenilenmiştir”.

Basmane Masaj Salonu, masaj, masaj salonları basmane, masaj salonları, masaj salonu, basmane masaj, masaj salonu basmane, masaj basmane, masöz, bayan, masöz bayan basmane, masöz basmane, basmane masöz, izmir, izmir masaj, izmir masaj salonu, izmir masaj salonları, izmir basmane, basmane, basmane izmir.
Basmane Masaj Salonu

En gözde Basmane masaj gezilecek salonları görmek için Sitede Arama Yapabilirsiniz.