izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Bayındır Masaj Salonu

Bayındır Masaj Salonu

Bayındır Masaj Salonu

Bayındır Masaj Salonu, bayındır masaj, masaj salonu, bayındır masaj salonları, masaj salonları, masöz, bayındır, izmir, fiyat,fırsat,tavsiye.
Bayındır Masaj Salonu

İlk Masaj? Ne bekleyebileceğinizi öğrenin
Daha önce hiç masaj yaptırmadıysanız ve ilk masajınızı almaktan endişe ediyorsanız, yalnızca küçük bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu anlayın.

İlk Ziyaretiniz İçin
Bayındır masaj salonları, bekleme odası, Onay ve kabul formunu doldurmak için 15 dakika erken gelin. Alım formları masaj terapistine, ihtiyaçlarınıza daha iyi cevap verecek herhangi bir sağlık sorunu ya da alerji hakkında önemli bilgiler sağlar.

Odaya, terapist tarafından yatar durumda (arka tarafta yatan) başlayıp başlamayacağını ya da eğilimli pozisyonda olacağını bildireceksiniz. “Masöz” Sonra soyun (en rahat olduğunuz seviyeye gelin, takıları çıkarın ve telefonunuzu kapatın.

Masaj Sırasında
Derin doku masajı Tabloda bir kez levha / battaniye ile örtülü olan terapist kapıyı çalar ve hazır olup olmadığını sorar. Masaj terapisti, çarşafları, çalışılmayan alanları örtmek için kullanır (örtücülük), en gizliliğe izin verir. Masajın neredeyse yarısı (eğer tam bir vücut masajıysa) terapist, başlangıcın yoluna bağlı olarak ters pozisyona ters çevirerek sayfayı yukarı doğru veya aşağı bakacak şekilde tutacaktır.

Masaj sırasında basınç seviyesinin iyi olduğunu veya basıncı artırmak veya azaltmak istediğinizden emin olun. Herkes farklıdır ve terapist sizin için neyin rahat olduğunu bilmelidir.

Masaj sonrası
Bayındır Masaj bittikten sonra masaj terapisti tazmin edebilmenizi sağlamak için odayı terketmenizi ve bırakmanızı sağlar. Terapist için bir ipucundan vazgeçmek alışageldir, ancak şart değildir. Ödeme sırasında nakit olarak veya kredi kartı ücretine eklenebilir.

Bir kez evdeyseniz, bol miktarda su içersiniz ve herhangi bir derin doku karoseri olsaydınız, Epsom tuz banyosu almanız yararlı olur, çünkü masaj pasif bir egzersizdir.

Bir cevap yazın