izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Bayraklı Masaj Salonu

Bayraklı Masaj Salonu

Bayraklı Masaj Salonu, bayraklı masaj, masaj salonu, masaj, masaj salonları, bayraklı masaj salonları, salonu, salonları, izmir, izmir bayraklı, bayraklı, fiyatları, tavsiyeleri mekanları,firmaları, fırsatları
Bayraklı Masaj Salonu

Masaj terapisi “işe yarıyor” mu? Masaj terapistleri insanlara ve ağrılarına ne yapabileceklerini söylüyorlar ve bu iddiaları destekleyen bilimsel kanıtlar var mı? Bel ağrısı , boyun ağrısı ve gerginlik baş ağrısı için popüler bir tedavi olan Masaj aslında onları tedavi edebiliyor mu veya sadece hastaları rahatsız edip belki biraz kenara mı yöneltiyor? Bu yazıda masaj terapisini bilim ışığında – “nesnel değil”, ama oldukça inceliyorum. 1 Eski mesleğim hakkında eleştirel olmak için kendi yolumdan çekiyorum – etik bir görev olarak görüyorum. Sağlık profesyonelleri , birbirlerine karşı eleştirel ve kritik olmalı : iyileştirme yöntemimiz budur. 2 Ve ne yazık ki, masaj terapistlerisaçmalık saçmalık .

Bayraklı masaj salonları, Bu yazıda, gerçekçilik olarak da bilinen çok olumsuzluğa rağmen – hala masaj yapmamı öneriyorum . Tutarsız ve kanıtlanmamış olsa bile , bazı makul tıbbi faydalar vardır. Örneğin, hastalar birçok yaygın ağrı sorununun muhtemel bir faktörü olan “kas düğümleri” nin her türlü uyarımından en azından geçici ağrı azalması elde edebilirler – ancak anlaşılamamıştır, tartışmalara neden olabilir ve kesinlikle her hangi bir durumda güvenilmezdir. (Bu konuyu aşağıda özetleyeceğim, ancak puanları tetiklemek için ayrılan diğer birkaç büyük sayfaya sahip olduğum çok büyük bir konudur .)

Ancak, en önemlisi, dokunma duygusal değeri ve ruh hali ve zihinsel sağlık üzerindeki etkileri çok derintir; bu nedenle hastalar gerçekten de kaybedemeyeceklerdir – kaliteli masaj terapisi, herhangi bir şey için “işe yarayıp yaramayacağını” ölçebilen herkes için faydalı bir hizmettir. Tıbbi bir anlamı olup olmadığı.

Birkaç şarkıcı ve akupunkturcu gördüm. Bayraklı Masaj Salonu Ancak bazı kısa süreli rahatlamalara rağmen, birkaç ziyaretten sonra çalışmalarının etkinliğini kaybetmiş görünüyorlardı. Tedavisi aslında nörologlarla olan deneyimin tersi olan bir masaj terapistine gittim: Eğlenceliydi . Bu, “rekreasyonel tıp” olarak adlandırdığımın başlangıcıydı.

Aliağa Masaj Salonu ÖZEL < DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın