izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Bostanlı Masaj Salonu

Bostanlı Masaj Salonu

Bostanlı Masaj SalonuBOSTANLI / İZMİR

Spor masajı

Spor masajının amacı yaralanmaların önlenmesi ve rahatlatılmasıdır. Kasların gevşediğinden emin olurum, kasların dolaşımı iyileşir ve zihniniz tekrar dinlenmeye başlar. Bir vücut masajı duyularımızı bir an dinlendirmek için fırsat verir, çünkü duyularımızdaki huzur zihninde huzur sağlar. Araştırma yaygın masaj olduğunu olanlar, stres hormonu kortizol az ve sarılmak hormon oksitosin daha ürettiğini göstermiştir. Bu, daha az ağrı, endişe, stres ve anksiyete yaşadığın anlamına gelir.

Bostanlı Masaj Salonu, masaj, bostanlı masaj salonu, masaj salonları, bostanlı masaj, masaj salonları bostanlı masöz, masöz bayan, salonu, salonları, bostanlı, izmir ,izmir bostanlı, izmir masaj, masaj izmir, izmir masaj salonu, izmir masaj salonlari
Bostanlı Masaj Salonu

Bir spor masör ne yapar?

masaj

Bir spor masajı, egzersiz öncesi ve sonrası kullanılabilir. Spor için bir masaj, kaslar için iyi bir kan dolaşımını sağlar ve gelecekteki performans için hazırlar. Egzersizden sonra spor masajı, nem ve atık ürünlerinin kaslardan çıkarılmasını ve kasların tekrar esnekleşmesini sağlar. Bir masaj daha az kas ağrısı sağlar, rahatlama sağlar ve iyileşmeyi hızlandırır, böylece kas ağrısı veya yorgunluk olmadan bir sonraki performans için hazırlanabilirsiniz.

Sporcu olmasanız bile, spor masaj terapisti size sert bir boyun, omuz, ağrılı sırt veya rahatlama olarak yardımcı olabilir.

Tapen ve bandaj

Spor masör, kaslarınızın ve bağlarınızın desteklenmesi için ağrılı ayak bileğinizi spor aktivitesine dokundurarak da size yardımcı olabilir.

Bilgilendir ve tavsiye et

Sporcunun kişisel durumuna göre, bir spor masaj terapisti, masajın spor aktivitelerinize en iyi şekilde uyacak şekilde adım adım bir plan çizer. Şikayet durumunda, bir spor masaj terapisti bir fizyoterapist (ev) doktoru veya spor doktorunu ziyaret etmeleri konusunda tavsiyede bulunabilir.

Son olarak, bir spor masör akut spor yaralanması (BOSTANLI MASAJ SALONLARI İZMİR) durumunda bakım sağlayabilir.