izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Çiğli Masaj Salonu

Çiğli Masaj Salonu

Çiğli Masaj Salonu, çiğli masaj salonları, çiğli masaj, masaj,masaj salonu, masaj salonları, çiğli, masaj, salonu, salonları, izmir, -ÇİĞLİ -
Çiğli Masaj Salonu

Çiğli Masaj Salonu,  Masaj edebilirsiniz incelenebilir: Biz bir şey öğrenmek için nasıl çalıştığını bilmek zorunda değilsiniz , eğer o inşaat. Hastalanan veya kırılmış insanlar masaj yaptığında daha iyi olur mu?

Fakat lojistik, ekonomi ve şeytani ayrıntılar yoluna giriyor. Masaj terapistlerinin bilimsel eğitim almadığı bazı bilim insanları masaj eğitimi almakla ilgilenmiyor. Bir masaj terapistinin kariyerinde biraz araştırma yapmak için pahalı ve ezici bir meydan okuması var – az kişi bunu yapıyor ve neredeyse hiç iyi bir şey yapmamıştır. Yaptıklarında bile, aynı problemi olan 100 kişiyi bulmak ne kadar zor olursa şaşıracaksınızdır, bu nedenle bu boyuttaki çalışmalar neredeyse hiç yapılmamaktadır: bunun yerine genel olarak yeterli olmayan 20 veya 30 hasta üzerinde çalışmalara başlıyorsunuz kanıtlamak için. Bir başka zorluk ise “masaj”, ne gerçekten çalışıldığını bilmek çok zor olan şey demektir (tedavinin standardizasyonu eksikliği).

Çiğli’de Masaj Daha teknik ve en ciddiyetle, masaj salonu araştırması bir “karmaşık istatistiksel hata” yüzünden bozulmuştur: yanlış şeyin istatistiksel önemini bildirme hatası veya yanlış karşılaştırma Bir psikolog ve masaj terapisine odaklanmayı seçen gerçek bir bilim adamının – nadir bir araştırma metodolojisi uzmanı ve uzmanı – örneğidir:

Yıllarca bu hatadan bahsediyordum ve üzerine bir kağıt bile yayınladım. Bunun tek bir örneğini eleştirdim ve masaj terapisi araştırmasında sorunun nasıl yaygın olduğunu tartıştı. x gazetesine dayanarak, görünüşe göre başka yerlerde de yaygındır ve bu gerçekten talihsizdir. Bir grup içi sonuç ile bir gruplar arası sonuç arasındaki farkı bilmek temel şeylerdir.

Bu hata, özellikle masajın “hiçbir şeyden daha iyi” olduğu basit, İronik nedeni ile masaj araştırmalarına zarar verir – hastalar tıbbi bir etkiye sahip olup olmamasına bakılmaksızın masajdan memnun olma eğilimindedir. Çiğli masaj salonları, Bu, masaj çalışmasının sonuçlarını yapar tüm bu doyum ve diğer “spesifik olmayan” etkileri ortadan kaldırdıysanız, tıbben daha etkileyici görünüyorlar.

Masmavi hakkında eksik ve kusurlu kanıtlara dayanarak çok şey söyleyebilecek miyiz diye sormak adil ve makul o kadar çok belirsizlik var . Aslında biz bunu yapabiliriz, ancak hepsi gözlerimizin geniş ve bol miktarda niteleyecisi ile ve bahislerin korunmasıyla yapılmalıdır. Hiçbir şeyden emin olamıyoruz … … ancak bugüne kadar ki kanıtlarla bize haber verilebiliyoruz .

Masaj terapisi alanında araştırma, kısmen bebeklik dönemindedir; kısmen araştırma altyapısının eksikliği ve araştırma geleneği nedeniyle. Sonuç, kayıtlı masaj terapistlerinin çoğunun, okumak, analiz etmek, gerçekleştirmek, Çiğli masaj salonu Vaka incelemeleri yazmak veya kendi uygulamalarına araştırma yapmak için alışkın olmamasıdır.

MENEMENDE YENİ AÇILAN VE ÇOK KONUŞULAN MASAJ SALONU RE*** < DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın