izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Doktorum Masaj Önerdi !

Merhaba, ben mert İzmir’de oturuyorum. Belimde ve boynumda rahatsızlıklarım vardı, acıya dayanamıyordum. Doktora gittim ve doktorun söylediği “en önemli tedavi yöntemi olarak senin bir an önce masaja gitmen gerekiyor” dedi.

Bende bunun üzerine izmirdeki salonları araştırıp masaja gitmeye karar verdim. Düzenli olarak her pazartesi masaja giderim ve doktoruma her seferinde dua ederim. Gerçekten masaj tüm hastalıkların tüm dertlerin devasıdır. Masaj’da yapılan tüm uygulamalar rahatsızlıklarımın giderilmesini sağladı ve hepsinden memnun kaldım.

Şuan tam 1 yıldır hiç aksatmadan aynı masaj salonuna gidiyorum ve hiçte hizmette kusur etmediler. Her seferinde daha iyi bir masaj uzmanı ile ve kendini geliştiren terapistim benim için araştırma yaparak rahatsızlıklarımı nasıl tedavi edeceği yönünde güzel bir hizmet verdi. Hala’da gidiyorum, aynı masaj uzmanına ben izmirin en iyi masaj uzmanı kendisi.

Sırtımdaki, belimdeki, boynumdaki rahatsızlıklarım ağrılarım hiç kalmadı. Siz diğer masaj salonlarına gidip İzmir gibi bir yerde dertlere deva terapi ve şifa veren uzmanlardan uzak saçma sapan yerleri seçin. Devam edin gerçekten :))