izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Göztepe Masaj Salonu

Göztepe Masaj Salonu

Göztepe Masaj SalonuGÖZTEPE / İZMİR

Göztepe’in beş veya on beş ayağı, su altı masaj hortumları, yara izi dokusu manipülasyonu, derin doku masajı ve genel sağlık artırımı için kullanılabilir. Su jetinin kuvvetini odaklanmış bir akıma geçirmek, terapötik, manipulatif penetrasyon ve miyofasiyal salınım için derin, geniş bir basınç bandı oluşturur. Bu esnekliği arttırır, iyileşme zamanlarını azaltır ve geliştirilmiş dolaşım yoluyla hasarlı dokuyu güçlendirir ve iyileştirir.

Göztepe Masaj Salonu, masaj, masaj salonu göztepe, masaj salonları, göztepe masöz, göztepe masaj salonları, masöz bayan, masöz göztepe, bayan, salonu, salonları, göztepe, izmir
Göztepe Masaj Salonu

Tüm Göztepe havuzlarında beş ayak altında su altı masaj terapisi hortumu standart olarak gelir; Daha büyük bir eke yükseltmek, bunu gerektiren klinisyenler için bir seçenektir. Müşterilerinize ve sporcularınıza derin doku masajı sağlama yeteneği, hem fiziksel terapistler hem de atletik eğitmenler için değerli bir avantajdır.

SUALTI MASAJI VE YAŞLI YETIŞKINLER
Göztepe terapi havuzlarının su altı masaj yetenekleri, özellikle yaşlı erişkinlerde, artrit ve fibromiyalji gibi kronik hastalıkların etkilerini hafifletmeye yardımcı olmada yararlı olabilecek baskı miktarını kademeli olarak ayarlamanıza olanak tanır.

SUALTI MASAJI ILE SERIN ZAMANLARI AZALTIN
Hem seçkin sporcular hem de düzenli egzersizler, düzenli egzersiz rutinlerine su altı masajı eklemekten yararlanabilirler. Derin bir doku masajı kasları gevşetir, laktik asit birikmesini önler, ağrıları azaltır ve iyileşme zamanlarını hızlandırır. Bizim video kütüphanesi bir su sporları rutinine sualtı masajı birleştiren için çeşitli fikirler içerir.

KRONIK AĞRI YÖNETIMI
Dergide Ağrı Dergisi’nde yayınlanan bir çalışmada . Masöz su ve diğ. derin doku masajını “miyalji semptomlarını yaklaşık% 25 ila% 50 oranında azaltabilmektedir” (Cilt 9, Sayı 8, Sayfa 714-721). Fiziksel terapistler, kronik ağrıyı hafifletmek için sualtı masajının değerini uzun zaman önce fark etmişlerdir; İzmir masaj salonu Göztepe havuzuyla, müşterilerinize hem tek bir cihazda hem su tedavisi hem de su altı masajı sunabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZADA GÖZ ATABİLİRSİNİZ. <<<<<