izmir masaj salonları

 Masaj Hizmetlerimiz

Tüm İletişim Bilgilerimize Bu Sayfadan Ulaşabilirsiniz.

izmir masaj salonu

Klasik Masaj

Vücudun Klasik masaj çeşidine her daim ihtiyacıı vardır. Tüm vücuda uygulanan bu muhteşem masaj çeşidi güne zinde başlamanıza ve kan dolaşımınızı hızlandırılmasına yardımcı olur. Ayrıca metobolizmayıda hızlandırmaktadır.

izmir masaj

Yağlı Masaj

Özel masaj yağı kullanılarak yapılan masaj çeşididir. Profesyonel masözlerimizin yaptığı masaj sonrası vucuttaki tüm kasları ve kan dolaşımını rahatlatıcı etkisini hissedeceksiniz .

masaj salonu izmir

Local Masaj

Vucudun belirli bölgelerine yapılan masaj türüdür. Bölgedeki ağrılarınızda profesyonel masaj yardımıyla ağrıladan kurtulmanıza yardıcı oluyoruz .

bayraklı masaj

Sporcu Masajı

Sporcuların çoğunda meydana gelen kas ağrılarından kurtulmaya yönelik yapılan masaj çeşidimizdir. Yapılan bu masaj sonrasında kan dolaşımının hızlanmasını da etkileyerek sporcuların daha zinde olmasını sağlıyoruz.

masaj yes

Aroma Terapi

Aromaterapinin etkili olması için, özel, bitkisel , hoş kokulu olan, yağın tedavi edici özelliğini veren bir ürünün kullanılması . genellikle cilt üzerinde dolaysız uygulamaya ile yapılan masaj çeşidi ile daha sağlıklı bir masaj yaptırın . 

oh my god google

Sultan Masajı

2 adet Masör veya masöz tarafından uygulanan masaj türüdür. Vücudunuzda dört tane elin dolaştığı bu masaj, İsveç, Shiatsu ve Refleksoloji masajlarının kombine edilmesi ile gerçekleştirilir. 

© Copyright 2017 İzmir Masaj Salonu - All Rights Reserved