izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

İzmir Masaj Salonu İsimleri

İzmir Masaj Salonu İsimleri

Masaj Salonu Adlarını sizler için İzmir’de bize izin veren masaj salonlarını sizin için topladık. İzmir’in bir kaç ilçesinde masaj salonu isimlerini sizler için paylaşmak istiyorum.

Alsancak’ta bulunan Masaj Salonu ( 1.Florya Masaj Salonu ) Sizlere 12 Yıldır Masaj Hizmeti Sunarak Masaj keyfini Kişiye özel Masaj Odalarında ( Bu, Masaj odalarında, duş kabini, havlu, peçete, fön makinası, tuvalet, lavabo, klima, masaj yağı, masaj yatağı, tek kişilik koltuk) gibi tüm ihtiyaçlar mevcuttur.

Konak’ta Bulunan Masaj adresi ( 2.Dora Masaj Salonu ) Yenilenmiş, tadilat görmüş olup Dora Spa Merkezi masaj konusunda gerekli olan tüm yağlar ve masaj çeşitleri mevcut olup uzman ve belgeli olan çalışanları ile İzmir’de Kampanyaları ile konuşulan Dora Spa Masaj Sizleri Bekliyor.

Bornova’da Bulunan Masaj Salonu (3.Rüyam Spa Masaj Salonu) , Yeni Açılan Bir Masaj Salonu Olmasına Rağmen Hizmetlerinden Dolayı En Çok Konuşulan ( Bu Masaj Salonu İzmir”in En Elit Masaj Salonlarına Taş Çıkaracak Bir Dekor İle Dizayn Edilmiş Olup Hiç Bir Eksiklikle Karşılaşmayacağınızı Garanti eder).

İzmir Masaj Salonu