izmir masaj

İzmir Masaj Salonu | İzmir Masöz | Masör | Masaj Salonları | Bayan

Thai masajında Sinirlere uygulanan baskıyla da bireyin stresini atmasına yardımcı olunur. Kaslara masaj yolu ile birlikte uygulanan ritmik etkinlik inaktive atrofisinin önlenmesine yardımcı olur. Tesislerimizde en epeyce uygulanan ve temenni gören masaj tipleri şunlardır. Birbirinden çeşitli bölgelere uygulanan baskı ile birlikte tedavi süreci devam etmektedir. Thai mesajı uygulanan şahıs ruhen ve bedenen her türlü olumsuzluktan ayrılır. Masaj sırasında derinlere uygulanan darbeler sık sık acı verebilir.

Bitkisel Masaj

Bitkisel aroma sahibi olan yağlar kullanılarak gerçekleştirilen masaj deri yüzeyini ısıtır ve yoğun kas ağrıları üzerinde tesirli olur. Belirli bölgeler üzerinde basınçla gerçekleştirilen dairesel hareketlerdir. Dokular üzerindeki tesiri basıncın şiddetine göre değişmektedir. Örneğin akciğer sekresyonlarının boşaltılması hedefiyle gerçekleştirilen postüral drenaj da göğüs kafesi üzerinde gerçekleştirilir. El kaydırmadan doku üzerinde sabit kalır veyahut belli bir yönde yavaşça yürütülebilir. Thai masajını uygulayan masaj terapisti bütün enerjisini masaj alan bireyin üzerinde bırakır. Özellikle süreğen ağrıları olan ve kaslar veyahut lenflerdeki ağrıları nedeniyle hareket kısıtlığı yaşam sürdüren şahıslar üzerinde yapılır.

Bölgesel Masaj

Kaslarınızda meydana gelen gerginlikleri gidererek enerji civarını yükseltir ve yenilenmenize yardımcı olur. Önemli olan masaj yaptıran bireyin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir. Yüksek ısıda terleme sağlanarak yağların yakılmasına yardımcı olur. Sauna sıcaklığı bünyedeki terlemeyi çoğaltarak kandaki ısıyı cildin yüzeyinde doğru yönlenmesine yardımcı olur.

İzmir Masaj

Kendinizi farklı ve özel hissetmek istiyorsanız izmir masaj salonu tam'da sizin isteğinize göre. A'nın İzmir'de masaj salonunda fenalaşıp hayatını kaybetmesinden sonra gözler kentteki salonlara çevrildi. Masaj salonunu tercih edecek olursanız masaj salonunun hijyeni en mühim etken. Dilediğiniz salonu aradığınızda telefonda masaj detaylılığı ve nasıl masaj yapıldığı hususunda kısaca bilgi temin edebilirsiniz.

İzmir Masaj Salonu

Sizlerde evinizde masaj hizmeti alabilmek için sitemizde bulunan masözlerimiz ile birlikte irtibata geçerek masaj hizmeti temin edebilirsiniz. Alanında expert personelleri ile birlikte sizlere hizmet veren masaj salonlarımız sertifikalı masözler ile birlikte sizlere sevinçli ve güler yüzlü ekibiyle hizmet vermektedir. Alanında expert masözlerimiz evde masaj hizmeti alan müşterilerimize masaj yolu ile vücutlarının her yönüne masaj gerçekleştirmektedir. İzmir masaj salonları olarak sizlere sıhhatli günleri sunmak adına masözlerimiz masaj hizmetinizi yapmaya hazırdır. Sizlerde izmir masaj salonlarımızdan hizmet alabilmek için anında sitemizden veyahut masözlerimizin irtibat numalarından irtibata geçerek sizlerde expert masözlerimiz ile birlikte ister evinizde isterseniz masaj salonlarımızda masaj hizmeti temin edebilirsiniz. Sizlerde sertifikalı masözlerimizden masaj hizmeti alabilmek için derhal irtibata geçerek randevunuzu alın ve stressiz ve sakin bir gün eşliğinde beneninize ufak dokunuşlar yapılarak rahatlayın. Evde masöz hizmetimiz ile birlikte kendi evinizde masaj keyfi yaşayarak masözkerimizin sizlere sunacağı unutulmaz bir masaj keyfine ne derseniz. Size ve isteklerinize değer veren güler yüzlü çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz. Üçkuyular Masaj Salonu sizlere kaliteli ve sıhhat amaölı hizmet sunmak için eğitim almış terapistler tarafından uygulanmaktadır. Melissa masaj merkezimizde hamam hizmetimizden kapsamlı olarak faydalanabilirsiniz. Sizlerde istediğiniz masaj hizmetini son derece kolaylıkla temin edebilirsiniz. İzmirde uzman masaj hizmetleri için içeriklerde arama yapabilirsiniz. Ciddi ve bölümünde expert ekibiyle öncesinde sıhhat ilkesiyle yola çıkarak tertemiz bir ortamda kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir mekanda hizmet vermekteyiz. Şaşırtacak bir epeyce biçimde sizlere hizmet veren masaj salonu. Tarafımızdan gerçekleştirilen öneriler tamami ile birlikte sorumluluk kabul etmemekle birlikte hizmet alacağını salonla görüşme gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Sizleri masajın eşsiz ve büyülü dünyasına davet ediyoruz. Thai masajının esasını Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbı oluşturur. İsveç masajını diğer masaj türlerinden ayıran yanıSon vakitlerde İsveç denildiğinde aklımıza bundan sonra buzlarla kaplı coğrafyası veyahut güzeller güzeli başkenti Stockholm gelmiyor.

İzmir Masaj Salonu Hizmet Detayı

Belirli bölgeler üzerinde basınçla gerçekleştirilen dairesel hareketlerdir. Dokular üzerindeki tesiri basıncın şiddetine göre değişmektedir. Örneğin akciğer sekresyonlarının boşaltılması hedefiyle gerçekleştirilen postüral drenaj da göğüs kafesi üzerinde yapılır. El kaydırmadan doku üzerinde sabit kalır ya da belli bir yönde yavaşça yürütülebilir. Btkisel aroma sahibi olan yağlar kullanılarak gerçekleştirilen masaj deri yüzeyini ısıtır ve yoğun kas ağrıları üzerinde tesirli olur. İçerdiği kafein vasıtası ile kan dolaşımı ve insan ruhu üzerinde olumlu tesiri bulunuyor.

İzmir Masaj Firması Tüm Masaj severlere indirimler ve Süprizlerle hizmet veriyor. Gerçekten Genç Masöz bayanlardan İzmir çevresinde hizmet almak istiyorsanız Doğru adrese geldiniz. Genç kadro ile Harika vakit geçireceğiniz ve Dinamik İzmir bayan ların Sihirli parmaklarında huzur bulacaksınız. Profesyonel olmalarının yanı sıra Masaj Hizmeti, müşterilerin mutluluk ve memnuniyetine önem veren ve tam ilgi alaka göstererek masaj yapan bayanlardan oluşan kadroya kavuşacaksınız.

Klasik soruları bir kenara bırakın ve aklınızda ne varsa silin tamamen yenilikçi olmaya alışık olan İzmir masaj salonumuz sizlere özel hizmetlerinden yararlanmak için tüm fırsatları ayaklarınıza seriyor ve verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

İzmir Masaj Fiyatları

Merhabalar Masaj severler İzmir Masaj Fiyatlarımızı Sizlere En uygun ve Hesaplı olacak şekilde düzenledik ! En Uygun Masaj Salonu Fiyatları, İzmir Masaj Salonu Fırsatları Sayfası , İzmir Sitesi.

  • 45 Dakika Klasik Yağlı Masaj : 120 TL
  • 60 Dakika Klasik Yağlı Masaj : 150 TL

İzmir Masaj İletişim : GSM Numarası

masaj ara

Bizi Haritalar'da Bulabilirsiniz

Navigasyon Kullanarak İzmir Masaj Salonu'muzun Yerini Zorlanmadan Tek Tıkla Bulabilirsiniz. masaj ara

Bizi Takip Edin Rahat Edin, Uygun Masaj Paketleri ve Ücretsiz Hizmetler Sizi Bekliyor...

İzmir masör İzmir masöz İzmir masaj salonu