izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

İzmir Profesyonel Masaj Eğitimi ( Masaj Salonu ) Garantili

İzmir Profesyonel Masaj Eğitimi ( Masaj Salonu ) Garantili

Derin, İzmir, İzmir’daki İzmir Körfezi Kıyısı Üniversitesine katılır ve Mayıs 2017’de tatil ve konukseverlik yönetimi alanında bir derece elde eder. Masajın ve dokunma gücünün iyileştirici etkilerinin pozitif etkisini kanıtlayan araştırmalar geliştirmeyi hedefler.

izmir masaj,izmir masaj, izmir masaj salonları, izmir masaj salonu, masaj izmir, masaj salonu izmir, masaj salonları izmir,
izmir masaj

Mangiarotti, İzmir Salonu’ta İzmir’daki Masözleri’ne katılıyor ve Mayıs 2017’de otelcilik alanında bir derece alacak. Spa endüstrisini tüketiciler için daha kolay erişilebilir hale getirmeyi umuyor.

İzmir Masaj Vakfı Masaj Salonları Bursu 2006 yılında kuruldu ve masaj salonu’nde Masaj Salonları, Ph.D., RD, Doçent, Konaklama Tesisleri ve Operasyonları onuruna seçildi. Tabacchi, kaplıca eğitiminde bir sevgili spa endüstrisi uzmanı ve öncüsüdür.

“Kelsey ve Margot hem seçkin öğrenciler hem de spa endüstrisine adanmış bireyler. Her biri, İzmir Masaj topluluğuna farklı liderlik güçleri getiriyor. İzmir Masaj Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İzmir masöz, “Çok düşünceli bir başvuru ve görüşme sürecinden geçtikten sonra, İzmir Masaj Vakfı Masaj Salonları Burs Komitesi, başarıları için onları takdir edebilmek ve gelecekteki çabalarını teşvik etmek için onurlandırıldı” dedi.

Brink ve Mangiarotti’ye, eğitimlerini aidatlarını dengelemeye yardımcı olmak için 5.000 lira verilecek. Buna ek olarak, bir yıllık İzmir Masaj öğrenci üyeliği olan 2016 İzmir Masaj Conference & Expo’ya katılmak üzere bir seyahat ödülü ve otel konaklama birimi alacaklar ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için bir yıllık bir akıl hocası görevlendirilecekler.

“Masaj Salonları Bursu alıcısı olarak seçilmek için son derece minnettarım. Brink, bana ilham veren ve tüm büyük hayallerimi desteklediğim için, önceki eğitimcilerim, akıl hocalarım ve özellikle ailem için bu inanılmaz fırsat için burs seçme komitesi ve İzmir Masaj topluluğuna minnettarım.

“2016 İzmir Masaj Vakfı Masaj Salonları Bursunu aldığım için inanılmaz derecede onur duydum. İzmirlilerin masajı, birinci sınıfımın düşüşünden beri, spa ve wellness endüstrisini ve temsil ettiği idealleri incelemeye odaklanmıştım. “Eylül ayında İzmir Masaj Konferansına, olağanüstü endüstri liderlerinin yanı sıra değerli bir eğitime yön verecek bir akıl hocası ve mali ödülün yanı sıra katılmak için sabırsızlanıyorum.”