izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

İzmir Spa Merkezleri

İzmir Spa Merkezleri,izmir-spa-merkezleri-masaj-İZMİR-SPA-SALONU-OTEL- izmir otel spa, otel spa masaj, izmir spa masaj, izmir masaj spa, izmir salonları, izmir salonu, masaj,masaj salonu, masaj salonları, spa salonu, spa salonları, spa merkezi, spa merkezleri, izmir spa salonu, izmir spa salonları, izmir spa fiyatları, spa fiyatları, fırsatları, spa fırsatları, izmir spa fırsatları, izmir masaj fırsatları
İzmir Spa Merkezleri

İzmir Masaj Spa, Merkezleri Spa, Sauna, Hamam, Yüzme Havuzu gibi pek çok hizmetleri bünyesinde barındıran işletmeler sağlam ve hijyenik bir ortamda güvenilir bir hizmet verirken masaj salonunu tercih etmek biraz tercih meselesidir. Masaj konusunda belgeleriyle konuşulan SPA“, “İZMİR MASAJ” gibi çok Spa Merkezi ile İzmir’de Otel Spa’ları sizin en çok beğeneceğiniz şekilde dekor ve hizmet konusunda memnun kalabileceğiniz Ruhsatlı Mekanlar Mevcuttur.

Spa Fiyatları İzmir’de Nasıl ?

İzmir Spa Merkezi’ne (İSPAM) göre Türkiye’de yaklaşık 17.000 günlük kaplıca bulunuyor, bu nedenle küçük bir kırsal kasabada ya da uzak arka ağaçlarda bulunmadıkça, size yakın bir kaplıca bulmak çok zor olmamalı. Büyük bir şehirde iseniz, daha da kolay olacak. Ve İzmir, Konak, Alsancak veya Bornova, Karşıyaka gibi turizm için bilinen büyük bir şehirde iseniz, günlük spa bazında müşterilere açık olan resort veya otel spalarına gidebilirsiniz .

Kitlesel pazardaki spa zincirlerinin yükselmesiyle birlikte, fiyatlandırmada, hiç bir zamandan daha ucuza spa uygulamalarının daha ucuza gitmesine neden olan bir miktar aşağı yönlü baskı olmuştur. En altta, büyük şehirlerdeki küçük İzmir işletmeleri yaklaşık 100 TL ‘den başlayan masajı, günlerin çoğunda günlük yaklaşık yarım saatte başlıyor.

Hızlı büyüyen zincirler, spa hizmetlerine daha ucuz ve daha kolay erişmeyi başardı. Masaj İzmir’de üyeliği olan bir masaj veya yüz , pazara göre 100 ila 150 Lira arasında başlar. Güzellik mağazası İzmir 180 TL civarında başlayan tam yüz bakımı sunuyor. Son derece deneyimli bağımsız masaj terapisti ve estetisyenlerin çoğu kendileri için alışverişe başladılar ve fiyatlar genellikle 70 liradan başlıyor. Bu da hemen hemen her yerde hizmet bulmayı kolaylaştırıyor.

Cüppelerin, terliklerin, soyunma odalarının ve bekleme alanlarının bulunduğu günlük spaların çoğunda 80 TL – 120 TL civarında başlayan tedaviler vardır. Bir günlük spa’daki fiyatlar, çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılık gösterir:

 • Nerede yaşıyorsun? Büyük şehirlerdeki veya büyük banliyölerdeki fiyatlar, daha düşük bir yaşam maliyeti olan daha küçük pazarlardan daha yüksektir.
 • Kaplıca ne kadar lüks? Bornoz, sauna ve buharlı soyunma odası var mı? Oturup tedavi etmeden önce güzel bir salon mu? Ya da Masaj İzmir, SPA ve bağımsız uygulayıcılarla yaptığınız gibi odada değişiklik yapmanız mı bekleniyor? Spadaki olanaklar ne kadar lüks olursa fiyatlar o kadar yüksek olur.
 • Bir tatil köyüyoksa otel mi? Bunlar genellikle günlük kullanım esasına göre yerel halka açıktır, ancak fiyatlar en yüksek değerdir ve fiyatlar 150 liradan başlamaktadır (hatta lüks faktöre bağlı olarak). Rahatlamak ve tesisleri kullanmak için zaman planlayarak paranızın değerini alın.

Gün Kaplıcalarında Tipik Fiyatlar:

 • Bir saatlik bir İsveç masajı küçük pazarlarda yaklaşık 80 TL ‘dan başlar ve 130 TL’ a çıkar. Lüks “günlük tatil” veya otel kaplıcaları, belki de 200 TL gibi daha yüksek çalışır.
 • Sıcak taş gibi özel bir masaj yaklaşık 125 lira civarında daha pahalıdır. Ayrıca biraz daha uzun sürebilir.
 • Temel bir İzmir yüz bakımı genellikle 80 ila 130 lira arasındadır. Özel maskeler, serumlar veya göz tedavileri eklemek onu daha pahalı hale getirebilir.
 • Losyon uygulaması ile bir saatlik tuz peelingi 80 – 130 TL arasındadır. Daha uzun bir vücut sargısı 80- 130 liraa mal olacak.
 • Spa manikürü 35 liradan başlıyor. Bir spa pedikür 45 – 55 lira. Spa tırnak hizmetleri, kese, maske ve parafin gibi ekstra özelliklere sahip olmalıdır.
 • Spa paketleri, masaj ve yüz bakımı gibi birden fazla hizmeti birleştirmektedir. Daha uzun paketler genellikle öğle yemeğini içerir. Fiyatlar genellikle 150 – 200 TL arasında başlar ve oradan yukarı çıkar.

Günlük Spa Fiyatları Hakkında Hatırlanması Gerekenler:

 • Bu fiyatlara vergi veya ipucu dahil değildir. Çoğu gün kaplıcalarında% 15-20’lik bir ipucu takdir edilmektedir.
 • Bazı resort / otel spa’ları% 18-20 oranında servis ücreti almaktadır. Bu durumda bahşiş beklemezsiniz.
 • Bireysel spalardaki fiyatlar bu tipik fiyatlardan daha düşük veya daha yüksek olabilir. Randevu almadan önce yerel günlük spa fiyatlarınızı kontrol edin.