izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

İzmir Terapisleri İçin Masaj

Uygulamanızda Renk Terapisini Kullanma

Çünkü renk ve renk temaları, kim olduğunuzu yansıtmalıdır çünkü en iyi seçim yoktur. Yapmanız gereken şey, rahat hissettiğiniz ve ona yapışan bir renk seçmektir.

Ofis alanınız, üniforma veya iş elbiseleriniz, web sitenizin yanı sıra broşürler ve kartvizitler için kullanın.

Parlak veya kalın renkleri tercih etseniz bile, müşterileriniz için en iyi olanı aklınızda bulundurun. Ofisinizi paler versiyonunda dekore edebilir ve üniforma veya dekorasyon aksanlarınız için daha yoğun renkleri saklayabilirsiniz. Tıbbi fırçalar hemen hemen her ofis şemasıyla eşleşebilecek çok çeşitli renkler, tasarımlar ve temalar içerir.

Genel renk şemasını tamamlamak için izmir masaj salonları odası için toplama çarşafları ve havlular, kümeleri karıştırıp eşleştirmeyi kolaylaştırır.

Nötr renkli duvarlar ve döşeme, renkli resimler, duvar asmalar, yastıklar veya diğer aksesuarlar ile geliştirilebilir. Bir değişiklik gibi hissettiğinizde, vurgu rengini değiştirin.

Örneğin, soluk bir adaçayı yeşil duvarı kırmızı, mavi, sarı veya kahverengi tonları ile vurgulanabilir – her biri odaya farklı bir his verir.

İzmir Masaj Terapist'leri, masöz, izmir masaj, masöz izmir, izmir masöz, izmir masözleri, izmir masözler, masözler, masözleri, bayan
İzmir Masaj Terapist’leri

Çarşaflarınızın Bakımı: Yağ Lekeleri Çıkarma
Yağları kullanarak masaj terapisi uyguluyorsanız, çarşaflarınızı mümkün olan en kısa sürede tedavi etmek çok önemlidir.

• Şimşek sabunuyla bulaşık öncesi sabun veya herhangi bir otomatik bulaşık sabunu kullanın • Bu sabunlar, yağ ve gresleri bulaşacak şekilde tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda masaj masası çarşaflarınızda da iyi çalışır.

• En iyi sonuç için, lekelerden 24 saat önce ön-muamele edin.

• Yağ lekelerini çıkardıktan sonra, çarşafları normal şekilde kurutabilirsiniz.

• Kuruma süresini kısaltmak için düşük ısı ayarını ve birkaç tenis topunu atmanızı öneririz.

• Kurutucular kırışıklıkları önlemek için durunca çarşafları çıkarınız.

Mikro Fiber Levhalar İçin Masaj izmir

• Yağ lekeleri çıkarmaya çalışırken yeterince su kullandığınızdan emin olun. Ön yük yıkayıcıları su ile cimri. Çoğu bir düğmeye basarak ekstra su ekleme yeteneğine sahiptir.
• Yağ lekeli kağıtları her gün ılık / soğuk suda yıkamanızı ve orta / düşük sıcaklıklarda kurutmanızı öneririz.
• Yapraklar günlerce oturduğunda, yağ lekelerinin dışarı çıkması daha zordur. Leke uygulamak için sıvı deterjan kullanın.
• Lotus Touch Her Zaman Taze Profesyonel Çamaşır Deterjanı, yağ lekelerinin arıtılmasında çok başarılı olduğumuz bir deterjandır.