izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

İzmir’de Eksik Masaj Eğitimi

Eğitim ve Deneyim Anahtardır

Masaj Salonları,Masaj, Salonları, Masaj Salonları, masaj salonu izmir, izmir masaj, izmir masaj salonları - İZMİR - MASAJ SALONU
Vakumlu manuel terapiyi açıklamanın anahtarı, kapsamlı bir eğitim ve tekniklerle ilgili bazı deneyimlere sahip olmaktır. (Ve çukurluk veren masaj terapistleri , müşteri kazası veya yaralanma durumunda bunları kapsayan bir sorumluluk sigortası poliçesine sahip olmalıdır .)

Çalışmak istediğiniz konulara sahip müşterilerin ilgisini çekmek için en iyi yollardan biri, uygun koşullar için destek gruplarında bir gösteri ve konuşma sunmaktır ve birçok resim ve veri elde etmenin bir başka harika yolu da ücretsiz bir klinik günü sunmaktır. her yıl altı kez.

Bir masaj terapisti olmak, pratiklerimizle ilgili temel kavramları müşterilerimize basit ve kolay bir şekilde iletmek ve tıp uzmanlarını yönlendirmek için iyi iletişim becerileri geliştirmemizi gerektirir.
Müşteriler ve diğerleri sık sık çukurlaşma hakkında soruları var. Burada, kliniğimde duyduğum en yaygın soruların bazılarını vurguladım ve bunun yanı sıra, herhangi bir terapistin de duyma çukurlarında yer aldığını hayal ettim.

Şimdi cevaplarla silahlanacaksın.

“Masaj Çukuru Nedir?”

Çukurlaşma terimi sık sık bu geleneksel görüntüleri, masaj çukurluğu, modern çukurluğu ve çağdaş çukurluğu gibi isimlere dönüştürüldüğünde bile akla getiriyor.

Spa ve tıp profesyonellerine ve kliniklerimizde kullanacağımız çalışmalarda vakumlu bardaklarla saf manuel terapi yapıyoruz.

Vakumlu manuel terapi terimi , bu teknikleri doğru bir şekilde tanımlar ve insanların çınlama terapileri hakkında sahip olabileceği yanlış kavramlardan kaçınılmasına yardımcı olabilir.

Geleneksel çukurluğu, Çin ve Ayurvedik İlaçlarda mükemmel sonuçlarla yaygın olarak kullanılmaktadır ve kullanım, yıllar sürecek eğitim ve uzmanlık gerektiren tıbbi sistemlere dayanmaktadır.

Masaj terapistleri aynı aleti, masaj çukurluğunu, yumuşak dokuyu etkilemek için çok farklı bir şekilde kullanır ve dokunun dokuya karşı dekompresyonunun şaşırtıcı bir bileşenini ekler.

“Kullanılan Masaj Eksiklikleri Tekniği Nedir?”

Vakumlu manuel terapi çoğunlukla aşağıdakiler için kullanılır:

Doku ödeyenlerde ayrı yapışmalar ve fasyada boşluk yaratırlar;
Kapana kısılmış inflamasyonu serbestleştirin;
Sıvılaştırın ve lenf drenajını teşvik edin;
Sinir sistemini sakinleştirin ve düzenleyin;
Ağrı gidermek;
Yara dokusunu yumuşatın ve en aza indirin; ve
Sert doku ve telafi edici paternleri serbest bırakın.
Bu temeller diyabet, artrit, yoğun meme dokusu, skolyoz gibi durumlara uygulanabilir. Ayrıca atletik performans geliştirmeye de uygulanabilirler.

Her müşteri değerlendirilir ve ek sağlık hizmetleri uzmanları dahil olmak üzere bir özel protokol geliştirildi. Karşılıklı bir takımın birlikte çalıştığı başarılı sonuçlar için kritik öneme sahiptir.

“Bu Masaj Eksiklikleri nelerdir?”

Geçtiğimiz on yılda , Olimpiyatlarda önde gelen sporculardan kırmızı halıdaki yıldızlara kadar pek çok kupa işareti görüldü, tüm sporlar , genellikle bir fincan kaldığında ortaya çıkan dairesel renk değişimlerine yol açıyordu .

İzmir masaj salonu, Bir bardağın agresif emme veya sabit yerleştirilmesi aslında dokuya zarar verebilir ve hasara yol açabilir, bu lekeler çoğunlukla eski döküntülerin cildin alt kısmına kadar çekilmesiyle oluşturulur.

Çoğu müşteri geçmişte enkaza neden olan olayı tespit edebilir: merdivenlerden düşmek, atlardan veya diğer yaralanmalardan düşmek. Diğerleri, çekiçleme, ağırlık kaldırma veya yükleme yükü gibi kronik hareket kalıplarından enkazı yarattı.

Vakumlu manuel terapide, vakum kapları dinamik tutulur ve döküntüleri deriden aşağıya doğru çekmeden dokudan çıkarır. Bu, lenf sisteminin yüzeysel lenfatik sonlanımlara zarar vermemekle birlikte ortadan kaldırılması için daha fazla çalışması gerektiği konusunda hiper-sıkışık bir durumdan kaçınmaktadır.

Bazı insanlar diskolasyonları diğerlerinden çok daha kolay alacak ve bu onların yaşam tarihini, genetiğini, genel sağlığını ve alışkanlıklarını yansıtacaktır.

Hasar görmesini önlemek için herhangi bir vasküler zayıflığı olan müşterilerle çalışırken dikkatli olunmalıdır. Gazlara ve radyasyona maruz kalanlar, bu toksinleri vücutlarından yavaş yavaş yok etmek için vakum terapilerine hafif ve kısa süreli maruz kalmaları da gerektirir.

Dairesel işaretler kesinlikle vakum kapları kullanma amacı olmasa da, dokudaki kalıntıları ortadan kaldırmak faydalıdır. Bu tıkanıklık, bir dokudaki birleşimi bir araya getirerek, bir araya getirme hareketini kısıtlayabilir ve aynı zamanda dokulara akışkan akışını ve drenajı engelleyebilir.

“Çukurluğundan Nasıl Yararlanacağım?”

Her müşteri çözülmek için harika bir gizem ve çerez kesici protokolleri herkes için aynı masaj çukurluğu faydalarını alamıyor.

En iyi maruziyet, tekniklerin küçük bir gösterimi olup, tedavi odasına girmeden önce görüştüğünüzde seansları sırasında yapılması kolaydır.

Hangi olayların ve eylemlerin bedenlerini yere aldığını belirleyebildiğimiz zaman, yaşam olaylarının etkisinin onlardan çok daha uzun süre kaldığını anlamaya başlayabilirler.

Müşterilerden anekdotları paylaşmayı seviyorum, örneğin:

Geçen sene bir hastaya, çocukluğundan cerrahi olarak Harrington çubukları, metal plakaları ve omurganın büyüdükçe daha fazla kıvrılmalarını engellemek için kullanılan vidalarla tedavi edilen ciddi skolyoz hastalarım vardı.

Onunla sadece bir seans yaptım, ama gözlem ve sorgulama yoluyla, 3 yaş civarında kafasındaki bir çimento merdiveninin düşmesinin bu sorunun kaynağı olabileceğini çok iyi bir ihtimal keşfettik.

Seanstan sonra masaya yaslanabiliyordu, bu yüzden bu eski hasarı tersine çevirmek ve cerrahi olarak implante edilen cihazların çok yeni bir pozisyonu desteklemesine izin verme potansiyelinin büyük bir göstergesi.

Kurtarma işleminin bir olay değil, bir süreç olduğunu açıklarım. Bu müşterinin vücudunu, bu dünyada dik ve aktif tutmak için yıllarca tazminat aldı. Ölçülebilir ilerlemeyi görmemiz gerekirken, vücudun değişimleri asimile etmesini sağlayan bir hızda yapılmalıdır.

“Hastalarım Nasıl Yararlanır?”
Bu, önce-ve-sonra bazı resimlere sahip olmak yararlı olduğu zamandır. Hekimler ve çalışanlarının çok az zamanları vardır ve büyük ölçüde azaltılmış yara izleri ve şişmesi resimleri etkileyecektir.

ROM’daki değişikliklerin ölçümleri veya müşterilerle birlikte çalıştığınız diğer sorunlar, potansiyel hasta ilerleyişinin sağlam bir resmini veren verileri oluşturur.

Hekimin bunun işlerini tamamladığını anlaması önemlidir. Bu çalışmayı gösterebildiğiniz ve ücretsiz oturum için randevu ayarlayabileceğiniz herhangi bir sorun varsa hekime veya personele sorun.

Tartışmayı kendi uzmanlıklarına uygun tutun ve tüm cerrahi uygulamalarda, ameliyattan önce ve aynı zamanda dokuların hızlı bir şekilde geri kazanılmasını desteklemek için lenfleri temizlemek ve kan akışını arttırmak için prosedürü işlemden önce birkaç hafta hastaya hazırlanması tavsiye edilir. herhangi bir yara veya kısıtlama için tedavi ve cerrahi kan ve lenf bölgesinden uzaklaşmak için.

Bariatrik cerrahi hastalarıyla çalışırken birkaç haftadan daha fazla hazırlık yapmak özellikle önemlidir. Vücuduna ameliyattan önce aşırı lenfleri gidermek için yardımcı olmak, kalp üzerindeki gerilmeyi azaltmaya yardımcı olur.

Ücretsiz seanstan sonra takip çağrınızı yaptığınızda, en zorlu dört ila altı hastayı tedavi için göndermek isteyip istemediklerini sormak iyi bir zaman olacaktır, bu yüzden bu sonuçlar belgelenebilir. Bu hastalara özel bir indirim sunmak yararlı olabilir.