izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

İzmir’de Masaj Masası Seçerken ?

İzmir Masaj Masası Seçerken ?, izmir masaj, masöz, masözleri, masözler, masaj salonu, masaj salonları, masa, masası, masaj masası, izmir, spa, hamam,sauna,masaj,terapist, salon,salonu,salonları
İzmir Masaj Masası Seçerken ?

İster yeni bir masaj terapisti olun, isterse yüzlerce veya yüzlerce hatta binlerce masaj yaptıysanız, mükemmel masaj masasını seçmek, her zaman kolay bir iş değildir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şeyle, gelecek yıllar için seçeceğinizden nasıl memnun olacağınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

Bu soruyu cevaplamanıza yardımcı olmak için, masaj uzmanlarına ulaştık ve mükemmel masaj masasını seçerken onlara ne aradıklarını sorduk. Bize söyledikleri bu.

Müşterilerinizi ve Hizmetlerinizi Düşünün
İzmir, Masaj Salonlarındaki masaj terapisinin kurumsal direktörü olan , doğru masayı satın almanın önemli bir uygulama terapisti olarak başarının önemli bir bileşeni olduğu için önemli olduğunu söylüyor.

O’, “Uygun vücut mekaniği ve müşterilerinizin konfor düzeyine izin verecek” diyor.

Bu faturaya ne tür bir masa sığar?

“Masalara bakan bir masaj terapisti için tavsiyem, önce hangi tipte nüfusla çalışacaklarını, kendileri için hangi çevreyi tasarladıklarını ve hangi tür modalitelerin kullandıklarını düşünmektir” diyor. “Bu, taşınabilir, sabit veya hidrolik tablonun en iyi olup olmadığını belirleyebilir.”

İzmir masaj, bu üç faktörün ön tarafa karar vermesinin, satın almadan önce diğer tabloya dayalı düşünceleri belirlemenizi kolaylaştırdığını söylemeye devam ediyor.

Örneğin, hizmet vermeyi planladığınız kişiler, tablonuzda hangi genişliğe ihtiyacınız olduğunu, hangi dolgu malzemesinin en iyi olacağını, çerçevenin tipi ve büyüklüğünü ve söz konusu popülasyon için gerekli olabilecek diğer aksesuarları size söyleyebilir.

Sabit Tablo Değerlendirmeleri
Hizmetlerinizi yalnızca bir yerde sunacaksanız, İzmir Masaj Spa yaptığı şeyi yapabilir ve bu, hidrolik tablolara sahip konumlarından biri dışında sabit tabloları kullanmaktır.

Bununla birlikte, sabit tablaların, bu faktörlerden dolayı portatif masalardan daha pahalı olma eğiliminde olduğunu fark etmek önemlidir.

Hidrolik masalar, masaj sırasında masanın ayarlanmasına izin vermenin avantajını sunuyor ”diyor Masaj. “Bu, belirli popülasyonlarla çalışırken veya belirli modaliteler kullanılırken önemlidir. Ayrıca, bir dizi masaj terapistinin çalıştığı, yükseklikte ve masaj yaklaşımının yanı sıra seansları için farklı hedefleri olan çeşitli masaj müşterileri içeren bir spa ortamında da güzeller. ”

Tablonun Taşınabilir Olup Olmayacağını Düşünecek Faktörler
Portatif bir masa satın almak istiyorsanız, başka kaygılar da devreye girecektir.

“Kişisel masaj masam için, bunun kaliteli bir portatif masa olması en önemli şeydi” diyor Masaj salonu  izmir. “Masaj okulundan sonra gitmek istediğim bir yönü biliyordum, ev ziyaretleri vardı. Arabayı merdivenlerden yukarı ve aşağı doğru taşıyacağımı biliyordum. Sonuç olarak, tablonun ağırlığı önemliydi, ama müşteri konforumu feda etmek istemedim, bu yüzden tabla genişliği ve yüksek yoğunluklu köpük dolgusu da önemliydi ”.

Masaj salonlari , kol uzantılarının da dikkate alındığını ekliyor çünkü masada daha büyük bir müşterinin olması durumunda iyi olacağını düşündü. “Vücut geliştiricileri olan birkaç arkadaşım vardı ve rahat olduklarından emin olmak istedim” diyor

Ayrıca daha ayarlanabilir bir yüz beşiği satın almasını diledi. “Bu, konfordaki bir farktan sonra fark ettim,” diyor. Spa”

Akılda Tutulması Gereken Ek Faktörler
Emekli masaj terapisti İzmir spa Masaj Salon , kariyerini hem kendi uygulamasında hem de bir spor rehabilitasyon tesisi için harcadı. Masaj masalarındaki “sahip olması gereken” özelliklerin şunları içermekteydi: sadece bir kişi tarafından ayarlanması kolay; sağlam ve ağır bir yapıya sahip olmak; güçlü bir yükseklik ayarlama sistemi; rahat, yüksek yoğunluklu köpük dolgu; ve vinil gibi kolayca temizlenebilir bir yüzeye sahip olmak.

Buna ek olarak, Hamam’un bir özelliği, istediği masasına “ihtiyaç duyduğunda masayı genişletmek için daha geniş, daha geniş istemciler için ekleyebileceğim kenar uzantıları için delikler” olduğunu söylemedi.

O da masanın maliyeti kesinlikle bir göz ise, o olmasına izin verme, önerdi belirleyici faktör. Masözler şöyle diyor: “Sadece kötü inşa edilmiş bir masa ile sonuçlanacak ve başka bir tane satın almak zorunda kalacaksınız” diyor.

Portatif bir masa için alışveriş yaparken, Masajın tablonun test edilmesini önerir.

Başka bir deyişle, “aslında üzerine tırman ve sallanıp durmadığını görmek için etrafta dolaş” diyor İzmir masaj. Bir tane ayarla ve indir. İşlenmesi ne kadar kolay? Satış görevlisi bunu yaparken çok fazla deneyime sahip ve bunu kolaylaştırıyor, ancak onu kaldırabilmeli ve kolayca açıp kapatabilmelisiniz.

Ayrıca, masaj masanızı “meşru bir üreticiden” almak istiyorsunuz, diyor Blanton, “bir marka adı taşımadıkça İzmir’de ya da diğer mağazalar değil”.

Üreticilerden bahsetmişken, onları kontrol etmek için zaman ayırın ve ne kadar süre iş içinde olduklarını görün. Gelecekte yedek parçalara veya tamirlere ihtiyaç duyduğunuzda, hala açık ve yardım edebileceklerini bilmek istersiniz.

Bir masaj masası almak büyük bir masraftır ve bir iş gideri olarak yazabilmeniz mümkün olsa da, hafifçe girmemeniz gereken bir satın almadır.

Bu önerileri uygularsanız, sizin için hem de mükemmel bir masaj masası bulmak için daha olasıdır ve müşterileriniz. İkiniz de satın alma işleminizden memnun olduğunuzda, doğru olanı bulduğunuzu anlayın.