izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

İzmir’de Masaj Salonu

İzmir’de Masaj Salonu

İzmir’de Masaj Salonu

İZMİR MASAJ SALONU, izmir masaj, masaj salonu, masaj, izmir, masaj salonları, izmir masaj salonları
İZMİR MASAJ SALONU

KENDINI TAMAMEN BIRAK

Uzat ve gözlerini kapat. Eller yaklaşıyor, emin, nazik ve profesyonel. Vücudunuz tamamen sağlıklı hale gelene kadar size yerleşirler ve kaslarınızı tek tek sertleştirecek düğümleri çözerler. Kendinizi tamamen bırakın.

Masaj deneyimi gevşemelerden biridir ve tadını en sonuna kadar çıkarmanızı istiyoruz.

BILMEK GÜZEL

Size göre doğru masajı yapın
Öncelikle masaj terapistinizin hazır olmasını sağlamak için masajınızı önceden yaptırmanızı öneririz. Ayrıca bir erkek veya kadın masaj terapisti için tercihinizi belirtebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı müşteri hizmetleri temsilcileriyle paylaşmak için önceden rezervasyon avantajından yararlanın, böylece sizin için en iyi masajı önerebilirler.

Ziyaretinizin günü
Ziyaretinizin yapıldığı gün, bir sağlık anketi doldurup yatıştırıcı bir çay içmek için masajınızın 30 dakika önce gelin. Termal tecrübeyi içeren bir paket seçtiyseniz masajdan önce ve / veya sonra keyfini çıkarabilirsiniz. Seçim senin.

Masaj odaları
Size atanan masaj terapisti sizi masaj odasına yönlendirmek için sizi bekleme odasında bulacaktır. Bir kez ayak attığınızda, gevşeme atmosferine dalacaksınız. Sarmalayan bir ısı, yumuşak arka plan müziği, hafif aydınlatma ve seçtiğiniz uçucu yağın kokusu sizi memnuniyetle karşılıyor olacak. Gerçekten, saf mutluluğun bir anını yaşamanıza izin vermek için her şey yerinde. Önümüzdeki birkaç dakika boyunca kendinizi evinizde hissedin. Kendinizi tamamen bırakın.

Ne giymek
Giysi olmadan masaj yapmak en iyisi olsa da iç çamaşırlarını giymeyi tercih eden müşterilerimizin seçimine saygılı oluruz. Unutmayın, mahremiyetinize saygı göstermek için yalnızca bir sayfa ile kapatılacak ve masaj yaptırılacak olan vücudunuzun sadece bir kısmı olacak

Tecrübenizi kişiselleştirin
Deneyiminizi zenginleştirmek için üç esansiyel yağ arasından seçim yaparak veya sessizlik veya arka plan ambiyans müziği seçerek masajınızı kişiselleştirebilirsiniz. Tatlı portakal, okaliptüs ve siyah ladin veya lavanta arasından seçim yapın. Her biri masaj esnasında genel iyilik halinize katkıda bulunan kendi özelliklerini taşır.

Uçucu yağların özellikleri
Tatlı portakal: yatıştırıcı, sıkıcı, canlandırıcı, cildin parlaklığını geri kazandırır

Ökaliptüs: antioksidan, anti-inflamatuar, romatizma ve kas hasarlarını hafifletir, solunum rahatsızlığını iyileştirir

Lavanta: yatıştırıcı, yatıştırıcı, uykuyu geliştirir, kaygı ve stres azalır

Masaj sırasında
Masajınızı tam olarak değerlendirebilmek ve ondan maksimum fayda elde etmek için, masaj boyunca masaj terapistinizle konuşmanızı öneririz. Sorular sormak, acınızı belirlemek, özel ihtiyaçlarınızı belirtmekten ve kendisinin dokunuşunun gücünü ayarlamasını istememekten korkmayın. İhtiyaçlarınızı düzenli olarak ifade ederek, İzmir’de masaj salonu beklentileriniz profesyoneller tarafından memnuniyetiniz için daha iyi anlaşılacaktır.

 

MASAJ HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ İLGİ ÇEKİCİ OLABİLİR