izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

İzmir’de Masaj’a Yeniden Kapı Açan 5 Taktik

İzmir’de Masaj’a Yeniden Kapı Açan 5 Taktik

İzmir Masaj Salonu,Masaj Salonu, MASAJ - İZMİR - MASAJ SALONLARI - MASAJ İZMİR- MASAJ SALONU İZMİR - İZMİR MASAJ SALONU - İZMİR MASAJ SPA
Masaj Salonu

Bu senaryo, ülke çapında masaj terapistlerine çok tanıdık geliyor: Bir istemcide fiziksel acıyı hafifletmeye yardımcı olan etkili bir masaj seansı sağlıyorsunuz.

Seansın tamamlanmasının ardından, iyileşmenin pozitif momentumunun devam etmesine yardımcı olmak için haftalık seanslar önerebilirsiniz.

Haftalık masaj seansı planı ile postürel değişikliklerin fiziksel ağrıyı nasıl daha kolaylaştıracağını, postürün yeniden düzenlenmesini nasıl sağladığını açıklıyorsunuz.

Bununla birlikte, müşteri haftalık masaj seans planını reddeder ve ağrıları döndüğünde geri dönecekleri konusunda sizi bilgilendirir.

Bu senaryo size kaç kez geldi? Müşterilerinize, kendilerine yardımcı olmak istediğinden daha fazla yardım etmek için kaç kez yardım etmek istediniz?

Terapistleri ülke çapında masajla konuştum, bu sinir bozucu senaryo terapistler arasında huzursuzluk yaratıyor. Masaj seanslarımıza içten bir hizmet alanından yaklaşırız ve sağlığımıza değer veren müşterilerimize değer veririz.

Yine de, tekrar kitap yoklar.

Birçok insan sağlıklı olmak ister

Bu fenomeni açıklamak için kullanılan iki analoji, “Müşteriler kendi arabalarına göre vücutlarına daha fazla özen gösterirler” ve “Müşteriler, sağlıklarını gerektiği kadar önemsememektedirler”.

İzmir Masaj Salonları, Bununla birlikte, şu andaki sağlık eğilimleri bu fikirleri ortaya çıkarmamaktadır. Aslında, giderek artan sayıda Türkiyeli sağlıkla ilgili ürün ve hizmetlere önemli miktarda para harcıyor:

Sorumlu Beslenme Konseyine göre , diyet takviyesi endüstrisi, ekonomimize yıllık olarak 121 Milyar Dolar’dan fazla katkıda bulunuyor. Bu rakam, daha önce hiç olmadığı kadar Türkiye’nın sağlık bilincinin ne kadar olduğunu gösteriyor.
Ayrıca, 2015 yılı Mart ayında Huffington Post tarafından hazırlanan bir rapora göre , yoga uygulayıcılarının sayısı son on yılda yüzde 29 artış gösterdi (15.8’den 20.4 milyona kadar Türkiyeli). Bu da daha bilinçli bir toplum için konuşuyor.
Son olarak, ulusal bir ankete göre yetişkin Türkiyelilıların yüzde 19’u masaj aldı. TCK nüfus sayımı 245 milyon yetişkin Türkiyeliyi doğrulamaktadır; Bu nedenle, 46.5 milyon yetişkin Türkiyeliye Temmuz 2015’ten Temmuz 2016’ya kadar bir masaj verildi. Bu aynı zamanda daha fazla sağlık bilincine sahip bir topluma da hitap ediyor.

Masaj Seans Planınız

Bu rakamlar, terapistlerin, ulusumuzun bir bütün olarak sağlıksız olduğunu belirten battaniye açıklamaları yapamayacağımızı doğrulamaktadır. Daha iyi sağlık ve sağlık arayan bireylerin büyük bir nüfusu vardır.

Peki, bir terapist bu insanları nasıl bulur ve konuşur?

Aslında, daha uygun sorular: Uygulamamda sağlıkları ve sağlıkları için önemli ölçüde önemseyen müşterileri nasıl edinebilirim? Mevcut müşterimi sağlıklarına ve sağlıklarına değer vermek için nasıl alabilirim?

Bu makalede bu temel soruları araştıracağız ve seansın yeniden yapılanması için kapıyı açmak için bu beş tuşa bakacağız:

Sağlık ve sağlıklı yaşam tarzı yaşamak;
Takip et;
Tedavilerden elde edilen faydaları vurgulayın;
Müşteri zaferini kutlayın; ve
Daha fazla oturum rezervasyonu için doğrudan müşterilere konuşun.

1. Yaşam ve Sağlık Yaşam Tarzı Yaşayın

Sağlık ve wellness yaşam tarzını yaşamak, bu hedefe doğal olarak ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Her şeyden önce çekicilik gibi.

İnsanlar, ortak çıkarları ve değerleri paylaşan insanlara doğal olarak eğimlidirler. Bir terapist daha fazla sağlığa eğilimli hale gelirse, müşterileri genellikle bir takım elbise izler.

Bu , yoga öğretmeni olmadan önce bana geldi. Eylül 2016’da, yoga öğretmenliği eğitim programına kaydettiğim ayda, 12 müşterinin o ay için 15 randevusunu iptal ettim, sadece bir tanesi geri döndü.

Benim uygulamam kendim gibi aynı metamorfozdan geçti.

Daha sağlıklı ve akıl aldığımda bedenim ve ruhum, müşterilerim bu 15 aylık nokta, sağlıkla uğraşan yoga tutkunları ve sağlık profesyonelleri ile doldurulduğu için değişti.

Düzenli bir üstyapıya ihtiyaç duyulmasının söylenmesi bu noktada oldukça kolaylaştı.

(Unutulmaması gereken önemli bir nokta, hasta bir müşterinin sağlığına değer vermediğini varsaymaktır. Kronik ağrı hastaları, belirti ve semptomlarıyla ilgili yardım isterler. Ayrıca, durumlarının iyileşmesini hızlandırmak için uygun bir masaj seansı planı sunan bir terapiste de değer verirler. .)

2. Takip Et

Müşterilerimizi takip ederken, “Hala iyi hissediyor musunuz?” Dan ziyade hem özel hem de açık uçlu sorular sormak önemlidir.

Müşterilerin seanstan birkaç gün sonra belirli bir faydayı tanımasına yardımcı olmak, masajın değerini zihninde katılaştıracaktır.

3. Faydaları vurgulayın

Masaj seansı tamamlandığında, müşterinin masajdan aldığı tedaviden sonra belirli bir yararı vurgulamasına yardımcı olun.

Müşterinizin hareket açıklığı egzersizleri gerçekleştirmesini sağlayarak, müşterinin acılarına katkıda bulunan aktiviteyi yeniden yaratmasına ve duruştaki değişiklikleri göstermesine yardımcı olmak müşterilere faydaları vurgulamanın yollarıdır

4. Müşteri Zaferleri kutlayın

Yeni bir sağlık hedefine ulaştıklarında müşterilerimizle kutlamak, müşterilerle daha fazla ilişki geliştirecektir.

Gelecekteki bir masaj seansında indirim ya da gelecekteki bir servise daha fazla zaman eklemek, müşterinizin sağlığını iyileştirdiği küçük bir takdir jestini göstermek için iyi örneklerdir.

5. Müşterilerle Yeniden Rezervasyon Hakkında Konuşun

Şimdi mevcut müşterilerimizle daha düzenli bir şekilde masaj seansları alma konusunda nasıl konuşabileceğimizi ele alalım.

Bahsedilen önceki tavsiyelerin bazıları mevcut müşteri ile yapılan görüşmelerle çakışacaktır.

Kurduğumuz müşterimizle, konuşmalar da uzun vadeli hedeflere yönlendirilebilir. İşte bu konuda sorulabilecek bazı sorular:

Emeklilik yaşının yakınında ziyaret etmek istediğiniz yerler nelerdir?
Bundan yıllar sonra devam etmek istediğiniz aktiviteler nelerdir?
Gelecek yıla odaklanmak istediğiniz sağlık yönünüz nedir?
Bu sorular, bir müşterinin sağlıkları hakkında daha iyi bir şekilde düşünmesini ve uzun süreli bir masaj seans planının yaşam hedeflerini nasıl desteklediğini düşünmek için kullanılır.

Sıklıkla, telaşlı yaşam tarzlarımız kısa vadeli olup , bugün düşünmeyi başarır. Bu, sağlıklı seçimler yapılmasını desteklemiyor, çünkü bize sadece bugün geçmek için yeterli enerjiyi vermek için şeker yüklü, kafeinle karıştırılmış seçimleri seçebiliriz.
Helping müşterilerimizin sürece o konuşma uygulama sizin kapsamında olduğu gibi, daha sağlıklı seçimler yapmak destekler çoğunun kafasında, büyük bir değişim oluyor, onların yaşam için uzun vadeli hedefler görüntüleyin.
Son olarak, bir terapist kendi düzenli kişisel bakım uygulamalarını ve yüksek düzeyde profesyonelliklerini sürdürür ; sağlık bilinçli popülasyonlara yönelik pazarlama; ve mevcut müşteriye sağlığın farklı yönlerine değinmek, daha düzenli üstyapı tedavileri ihtiyacını daha iyi ifade edecektir.