izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Kınık Masaj Salonu

Kınık Masaj Salonu

Kınık Masaj Salonu, kınık, masaj, salonu, salonları, spa, izmir, kınık masaj, kınık masaj salonu, kınık masaj salonları, masaj kınık, masaj salonu kınık, masaj salonları kınık, izmir kınık
Kınık Masaj Salonu

Kınık Masaj Salonu, İzmir masaj Kınık masöz ve daha fazlası için…

Özel Ürünlerimiz

Bu ikili servis teklifleriyle zevkinizi iki katına çıkarın:

Bir sonraki kirpik randevunuzdan 10 ABD doları alın
Aynı gün tekrar kitap yaptığınızda

Salatalık Pedikürü Olarak Soğutun
Çevrimiçi bir Salatalık Pedikürü gibi Serin’i seçin ve yarım fiyata bir Salatalık Manikürünün Soğuğunu alın. Pazar – Cuma (rezervasyon notlarınıza çevrimiçi özel teklif isteyiniz)

1/2 Kınık Masaj Salonları
Düzenli fiyata bir Manikür ve yükseltilmiş bir pedikür programlayın ve 1/2 fiyatla bir yüz satın alın. Pazar – Cuma (çevrimiçi not yüz sunumunu istemek için “rezervasyon notlarınıza” koyun.)

/ 2 Salatalık Pedikür Olarak Soğuk Fiyat
Normal bir fiyata önceden seçilmiş bir stilistle tam bir Vurgu ve Saç Kesme programını planlayın ve 1/2 fiyatla Salatalık Pedikürü Soğuk alsın.

İklimlendirme Tedavisinde 15 Dolar tasarruf edin
Çevrimiçi bir Awapuhi Keratin Yabani Zencefil Saç Bakımı 50 $ / özel 35 Dolar ile rezervasyon yapın
Bu yoğun şekilde nemlendirici bakım, hasar görmüş, kuru veya kimyasal olarak işlenmiş saçları% 80’e varan oranda tamir eder ve korur. Parlamayı% 35 arttırır. Rengin solmasını% 67 engeller. . Çevrimiçi olarak ayırın ve 15 $ tasarruf edin “Notlarınız” bölümünde 35 $ web sitesinin özel fiyatını istediğinizi söyleyin.

Yeni Hizmetler
Tüm paketlere, iki veya daha fazla konuk grubuna, gelin gruplarına, masajlara, yüzlere ve Vücut sargısına% 18 armağan eklenecektir. İzmir Masaj Salonu Fiyatları

Çilek ve Krem Yüz 50mins $ 90
En canlı ve cazip meyvelerden biri olan bu sulu çileklerin tatlılığın ve lezzetin ötesinde sunabileceği çok şey var. Çilek cildi için harikalar yaratan kanıtlanmış güzellik arttırıcılardır. Bu meyvenin asidik yapısı, deride aşırı miktarda istenmeyen yağın çıkarılmasını sağlar ve aynı zamanda bu kötü siyah uçların büyümesini engeller ve yenilenmiş ve genç kalmasını sağlar. Elagik asit gibi anti-oksidanlar açısından kollajen tahribatına yardımcı olan ve UV hasarına karşı savaşan ve kırışıklıkların oluşmasını önleyen, böylece cildinize sağlıklı bir esnek görünüm ve his veren, zengin antioksidanlar vardır.

Çilek ve Krem Pedikürü 60dakikadır 65 $
Bacaklarınızı ve ayaklarınızı lezzetli tatlı pedikür ile temizleyin, tonlandırın ve nemlendirin. Bu kalp şeklindeki narin meyveler, baharda ilk kez bir çayırdan geçtiğinizi hissetmenizi sağlayacak karakteristik bir aromaya sahiptir. Doğal bir eksfoliye edici, ince ciltli bir aroma ve parlak parlayan cildi bırakan ölü deri hücrelerini kaldıracaktır. Ardından, sıcak buharlı havlular her şeyi ıslatmaya yardım ederken, çilekli bir tohum yağı maskeyi sızar ve ellerinizi geliştirip bacaklarınızı ve ayaklarınızı sıkıştırarak yeni cilt hücreleri oluşturur. Daha sonra bacaklarınızı ve ayaklarınızı bir çilek vanilyalı krema ile ıslatarak yeniden doldurup nemlendiririz Ultra zengin, nemlendirici Shea Yağı verildi. Bu doğal formül cildinize lüks kokular için erir ve 24 saatlik hidratlı cilt, daha belirgin şekilde daha yumuşak hissedecektir.

Çilek & Krem Manikür 45mins 35 $
Ölü cilt hücrelerini ortadan kaldıran doğal meyve özlü bir manikür ile hafif bir çiçek aroması ve parlayan ışıltılı cildi bırakabilirsiniz. Ardından, sıcak buharlı havlular her şeyi ıslatmaya yardım ederken elastikiyetini artırmak ve yeni cilt hücreleri oluşturmak için ellerinizi ve kollarınızı sıkın, ardından çilekli bir vanilyalı krema ile ellerinizi ve kollarınızı ıslatarak yeniden doldurun ve nemlendirin Ultra zengin, nemlendirici Shea Yağı verildi. Bu doğal formül cildinize lüks kokular için erir ve 24 saatlik hidratlı cilt, daha belirgin şekilde daha yumuşak hissedecektir.

Çilek ve Krem Vücut Masajı 50mins $ 90
Cildinizi güzel bir ışıltılı parlaklık için yenileyin. Sıcak güneşli mevsim yaklaşırken, bu yaz kıyafetlerini güzel yeni cilde göre daha iyi bir yol haline getirmek için ne iyi olur? Çilek, doğal olarak, ölü deri hücrelerini ortadan kaldırmaya yardımcı olan ve işlem sırasında cildi temizleyen önemli bir madde olan alfa-hidroksi asidi içeren inanılmaz bir meyvedir. Bu kalp şeklindeki meyveler UV hasarına karşı cildin besleyici ve yepyeni hissetmesine yardımcı olan doğal bir foto koruyucu etki üretir. Nazik bir eksfoliyasyon ile başlayıp, ultra zengin bir çilek ve vanilya kreması emülgörü izleyerek cildinize eriyecek ve gün boyu hoşnut kalmanızı sağlayacaktır. Canlandırıcı bir kafa derisi ve tapınak masajı hariç bırakılmamalıdır. Burbon vanilya, bahçe çilek,

Bir cevap yazın