izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Kiraz Masaj Salonu

Kiraz Masaj Salonu

Kiraz Masaj Salonu,masaj, masaj salonu
Kiraz Masaj Salonu

Kiraz Masaj Salonu, masaj ve uzman çalışanları hizmet almak istediğiniz bayan arkadaşımızı siz seçip masöz ile masaj hizmeti alabilirsiniz.

Kiraz’da Uygulanan Masaj Çeşitleri Aşağıdaki gibidir;

DERİN DOKU MASAJI
Kas iskelet sistemi rahatsızlığı, ağrı ve ağrıyı hafifletmek için tasarlanmıştır. Derin doku masajı, bağ dokusu olarak da adlandırılan kas ve fasiyanın daha derin doku yapılarına yönelik bir tür masajdır.

Derin doku masajı, İsveç masajı ile aynı hareket ve tekniklerden çoğunu kullanır ancak basınç genellikle daha yoğun olacaktır.

Kiraz masaj salonları, Terapist kronik kas gerginliğini veya düğümlerini (“yapışıklıklar” olarak da bilinir) serbest bırakmak için çalıştığı için daha odaklanmış bir masaj çeşididir.

Derin doku masajı fiyat listesi:
60 dakika TL 45.00
90 dakika TL 75.00

Kiraz Masaj Salonu,İZMIR MASAJ, izmır masaj, İzmır masaj, masaj, masaj salonu, masaj salonları, İzmir masaj salonu, izmir masaj salonları, masaj izmir, masaj salonu izmir, masaj salonları izmir, fiyat, tavsiye,fırsat - İZMİR
Kiraz Masaj Salonu

SPOR MASAJI
Spor masajı, spor yaralanması çeken herkes için geçerlidir. Spor masajı, ağrıyı azaltmayı ve eklem hareketliliğini geliştirmeyi amaçlıyor.

Gerginliği gidermek için derin doku masajı, nöromüsküler teknikler ve gerdirmeyi birleştirir.

Bu kimseye açıktır; ister koşucu, ister kürekçi, atlet veya sporcu değilseniz, Spor Masajı akut ağrıyı hafifletebilir. Kronik kas gerginliği, yaşam kalitenizi artırmak için masaj yapılıyor.

Spor masajı fiyat listesi:
60 dakika TL 45.00
90 dakika TL 75.00

Kiraz Masaj Salonu,masaj, masaj salonu, masaj salonları, masöz, bayan, masör, erkek, İZMİR - KİRAZ
Kiraz Masaj Salonu

İSVEÇ MASAJI
İsveç masajı derin doku masajını kaslarınızdaki gerginliği ve vücuttaki stresleri azaltmak için yatıştırıcı teknikler ve derin doku masajı ile terapötik masajı birleştirir.

İsveç masajı, kayganlaştırma, yoğurma ve çapraz elyaf sürtünmesi gibi çeşitli elle teknikleri birleştirerek kas düğümlerini parçalamaktadır. Bu izmir masaj, iyi bir dolaşım, kas tonusu ve toksin eliminasyonu sağlar.

İsveç Masajı fiyat listesi:
60 dakika TL 45.00
90 dakika TL 75.00

Bir cevap yazın