izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Mavişehir Masaj Salonu

Mavişehir Masaj Salonu

Mavişehir Masaj Salonu – MAVİŞEHİR / İZMİR

Mavişehir masaj salonları tüm teknikleri salona girer girmez tanıtan elektronik cihazlar ile karşılaşıp şaşırabilirsiniz…

Elastik bantlama

Elastik bantlama, spor ya da gevşeme masajına hoş bir ektir.

Elastik bantlama ne yapar:

 1. Acıyı azaltmak.
 2. Kan ve lenf dolaşımını artırır.
 3. Tonus düzenlemesi.
 4. Eklem işlevini destekleyin.
 5. Bant, deri ve alttaki doku arasında bir basınç azaltma ve bir kaldırma etkisi sağlar.

Örneğin, bir tetikleme noktasının ele alınması. Bir tetikleyici nokta, bir “düğüm” veya bir kasta ağrılı hissedebilen bir atık birikmesidir.

Bunu sormaktan çekinmeyin. Bunun için tedavi başına küçük bir ücret talep ediyorum.

Mavişehir Masaj Salonu, masaj, mavişehir masöz, masaj salonları, mavişehir masöz bayan, mavişehir masaj salonları, masöz, bayan, masöz bayan, masaj salonu, masaj salonları, salonu, salonları, mavişehir - MAVİŞEHİR -İZMİR
Mavişehir Masaj Salonu

Ayurveda Masajı

Ayurveda, bin yıl önce yazıya dökülmüş en eski tıp ve sağlık sistemi olarak görülüyor. Hindistan’dan gelir ve şu anlama gelir: hayatın bilgisi (veda) (ayur).

Ayurveda masajı nedir, Ayurveda ne demek istiyoruz?

 • Ayurveda’da hastalık olmaması, sağlıklı olduğunuz anlamına gelmez. Sağlık, üç Doshas: Vata (eter ve hava), Pitta (ateş ve su) ve Kapha’nın (su ve toprak) dengede olduğu, atılım ürünlerinin iyi olduğu, aklın sakin ve dengede olduğu ve dokuların işlev gördüğü anlamına gelir.
  Ayurvedik masaj önleyici alternatif tıbbın bir parçası olup, yağlama ve tıbbi etkisi olan büyük miktarda sıcak bitkisel yağ kullanılmaktadır. Bu masajın Karakteristik o kişinin anayasa (dosha / prakruti), onun / onu belirli şikayetler (vrikruti) ve her türlü ağrıya teknik ve bitkisel yağın seçimi tarafından dikkate alınır. Yağların etkisi, dozların dengelenmesi ve dokuların ve kanalların temizlenmesidir.
 • Ayurveda masajı, baskının müşterinin fiziksel yapısına uyarlandığı hafif bir masajdır. Enerji kanallarını – Nadi’yi – ve Marmas denilen enerji noktalarını tedavi ederek, Ayurvedik masajın enerjik bir yönü vardır. Masajın bir temizleme etkisi vardır, fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatır, besler ve dengeler. Vücudun ve zihnin kendini iyileştirme yeteneği uyarılır.
  Ayurvedik masajın temizleyici etkisi vardır, fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatır, besler ve dengeler. Vücudun ve zihnin kendini iyileştirme yeteneği uyarılır. Masaj:
 • Direnci geliştirir ve lenf sistemini ve kan dolaşımını harekete geçirir
  stres, yorgunluk ve uykusuzluk savaşır
  vücut farkındalığına ve kas gerginliğinin giderilmesine katkıda bulunur
  sırt ağrısı, boyun şikayetleri, rsi, boyun ağrısı, romatizma, stres, tükenmişlik, sindirim şikayetleri ve baş ağrıları gibi semptomların azaltılması ve çözülmesine yardımcı olur.
 • Ayurveda masajı, sağlıklı veya hasta, yaşlı ve genç herkes için uygundur. hemen yedikten sonra, hamilelik, kanser, ateşin ilk üç ayında a (ayurvedik) masaj geçmesi tavsiye edilmez kontrendikasyonlar vardır.

Mavişehir masaj – Ayurveda masajı, beden ve ruh için bir nimettir.