izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Menemen Masaj Salonu

Menemen Masaj Salonu

Menemen Masaj Salonu, menemen, masaj, salonları, salonu, masaj salonu, masaj salonları, izmir, menemen masaj, menemen masaj salonları, masaj menemen, masaj salonu menemen, masaj salonları menemen, izmir menemen masaj
Menemen Masaj Salonu

Menemen Masaj Salonu, İzmir menemen spa Masajı Binbir gece masallarındaki gibi rahatlayın. İzmir’daki SPA, 1000 m² alan üzerinde bedeni, zihni ve ruhu eşit derecede şımartmaktadır. Burada Avrupai spa gelenekleri, dünyanın dört bir yanından gelen güzellik ve refaha yönelik yaratıcı esintiler ile birleşmektedir. Hamam ritüelinin tadını çıkarın ya da oryantal Rasul banyosunu deneyin. Tamamen size göre uyarlanmış masajla ya da bütünsel bir uygulama ile yeniden canlanın. Kişiliğinizi centilmen berberimiz ile ön plana çıkarın ya da geniş yelpazeli güzellik uygulamalarımızı deneyin. İki kişilik Day Spa süiti ile lüksün keyfine varın.

THE SPA
Menemen’daki  masaj  , rahatınız için İzmir Menemen’taki en doğru adrestir. Sıra dışı tasarım, bayanlar ve baylar için hamamlı bir sauna bölümünden ve bayanlar için özel bir sauna bölümünden oluşmaktadır. Ayrıca bakım odaları, artı güzellik kabinleri, menemen Gentlemen’s berberi, spa süitleri, tırnak merkezi ve spa mağazası bulunmaktadır.

Açılış saatleri:
THE SPA
Pt.- Pa.
Saat 10:00-22:00 arası

Day Spa Süit
İki kişi: Kendinizi olağanüstü günlük spa süiti ile ödüllendirin ve birlikte size özel wellness bölümünün keyfini çıkarın. Üç saat boyunca size özel salonda ruhunuzu dinlendirebilir, masajın keyfini çıkarabilir ve özel sauna ve banyo bölümünde dinlenebilirsiniz. İzmir Masaj Salonları – Spa süitinde konaklama, düğün veya doğum günü için mükemmel bir hediyedir.