izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Ödemiş Masaj Salonu

Ödemiş Masaj Salonu

Ödemiş Masaj Salonu, masaj, masaj salonu, masaj salonları, ödemiş masaj, ödemiş masaj salonları, masaj ödemiş, ödemiş - ÖDEMİŞ - İZMİR - masaj - masaj salonu - masaj salonları- masöz- masör
Ödemiş Masaj Salonu

Ödemiş Masaj Salonu Masaj;

Arapça dokunma anlamına gelen mass ve yunanca yoğurma anlamına gelen massein sözcüklerinden türemiş olan masaj kelimesi, dünya genelinde her ülkede uygulanan ve günümüzde yeni tekniklere kavuşan, ülkemizde de son dönemde giderek büyüyen bir sektöre sahip olmuştur. Masaj bedenin farklı kısımlarına uygulandığı gibi kısmi bölgelere de uygulanmaktadır. Örnek vermek gerekirse yüz masajı olduğu gibi sırt masajı, boyun masajı, köpük masajı gibi bir çok farklı masaj çeşidi, masaj uygulanan bölge çeşidi bulunmaktadır.

Masaj keyif yada lüks değil aksine düzenli aralıklar ile alınması gereken koruyucu bir tıbbi tedavidir. Masaj hasta veya yorgun bedenin rehabilitasyonu, tedavi edilmesi, eski durumuna dönmesi adına farklı teknikler kullanılarak yapılır. Ülkemizde masaj çok geniş bir alanda yapılmakta ve her dönem büyüyen bir sektör halini almaktadır. Masaj yaptırmak isteyen kişiler artık rahatlıkla bulundukları ilde masaj hizmeti alabilir hale gelmiştir. Tabi ki masaj salonlarının artması ile birlikte sorunlarda ülkemizde artmıştır bunlardan en önemlisi bu sektörün adeta kanayan yarasıdır , buda tabi ki uzman olmayan masaj terapistlerinin masaj salonlarında görevlendirilmesi yada eğitim alan mesaj terapistinin masaj seanslarına katılarak müşterilerin üzerinden uygulamalı eğitim alması.

Masaj hizmeti almak istiyorsanız hizmeti alacağınız salonun temizliği ve personelin uzmanlığı büyük önem taşımaktadır. ödemiş Spa olarak masaj salonu sektörünün büyümesine katkı sağlamak ve rakiplerimize öncülük etmek adına masaj hizmeti konusunda hem nitelikli personel çalıştırmaktayız hemde nitelikli personel yetiştirip masaj salonu sektörüne kazandırmaktayız.

Masaj terapisti olmak isteyen masaj konusunda gerekli donanımlara sahip ama yeteneklerini henüz ortaya koymamış personeli yetiştirmekte, müşterilerin memnun edilmesi ve personelimizin tecrübe sahibi olarak sektöre katkı sağlaması hedeflemekteyiz.

Masajın önemi

Özellikle günümüzdeki sosyal yaşamın ağırlaşan şartları, çalışma ortamımızdan kaynaklanan fiziksel sorunlar, hava şartları, günlük hayatın stresi, iş yerinde yaşadığımız stresli ortamlar insan bedenini yorduğu gibi beynimizin de gereğinden fazla yıpranmasına neden olmaktadır. Oysaki bedenimize ve beynimize gerekli hassasiyeti gösterir isek daha mutlu ve stressiz bir hayatın kapılarını aralayabiliriz adeta. İşte bu nedenden ötürü bedenimize gerekli değeri vermek adına masaj günümüzde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Masaj hizmetinden yararlanarak sizde bedeninizin hakettiği değeri verebilir, bir çok fiziksel rahatsızlıktan kurtulabilirsiniz. Masaj yaptırmak sizi rahatlatacağı gibi aynı zamanda psikolojik sorunlarınızdan da kurtulmanıza olanak sağlayacaktır.ödemiş  masaj salonu olarak , masaj hizmeti veren masaj salonlarının aksine daha bilinçli ve daha farklı bir ortamda masaja verdiğimiz önem ve değer ile müşterilerimize tecrübemizi yansıtmaktayız. Sizde bedeninize hakettiği değeri vermek adına masaja hayatınızda yer verin.

Masajın faydaları

Masaj yaptırmanın bir çok fiziksel rahatsızlıkta faydasının olduğunu biliyor muydunuz ? Masaj yaptırmak hareketsizlik hastalığı, omurga ve sırt ağrıları, felçler, eklem rahatsızlıkları, yumuşak doku hastalıkları, vücutta belirginleşen selülitler, adale çekmesi, burkulma gibi bir çok rahatsızlıkta masaj yaptırmak hastalığınıza iyi geleceği gibi aynı zamanda tedavinin hızlanması açısından da ciddi anlamda zaman kazanmanızı sağlayacaktır. Masaj hizmeti aldığınız salonun uzmanlığı, personel sayısı, konumu, hijyen durumu bu yüzden büyük önem taşımaktadır. Masaj yaptırmak sizi rahatlatır kendinize olan güveni kazanmanıza yol açar. Kendiniz şımartın ve masaj yaptırın.

Masaj çeşitleri

Masaj çeşitleri oldukça fazladır, ama tabi ki tedavi gibi düşünülürse her vücut tipi ve fiziksel hastalık çeşidi için farklı masaj türleri bulunmaktadır. Bu masaj tiplerine örnek vermemiz gerekirse ;
İsveç masajı : Vücudumuzun daha zinde ve yorgunluğunu almak adına yapılan bu masaj türünde günlük hayatımız esnasında vücudumuzda yaşanan yorgunluk belirtileri bu masaj sayesinde atılabilir. Masaj yağları ile yapılan isveç masajı 60 dakika süren ve bitiminde vücudumuzun oldukça rahatladığı bir masaj türüdür. İsveç masajı bir çok yorgunluk şikayeti çeken kişinin özellikle yaptırdığı bir masaj türüdür.
Spor masajı : Spor yapıyorsanız mutlaka başımıza gelen kas ağrısı, adale çekilmesi gibi bir çok şikayette spor masajı uygulanmaktadır. Spor masajı aynı zamanda spor esnasında ara verilerek de yapılabilir. Süresi ise masaj yapılan bölgeye göre değişebilir.
Aromaterapi masajı : Bitki özlerinden elde edilen özel masaj yağları ile yapılan aromaterapi masajı sayesinde düşük tempoda masaj hizmeti verilmektedir.60 dakika süren aroma terapi masajı sayesinde vücudunuzun yaşadığı streslerden oldukça kısa bir zaman diliminde kurtulabilirsiniz
Masaj salonumuzda, kendi özel tekniklerimiz ve uzman görüşleri alınarak geliştirdiğimiz masaj çeşitlerimiz ise , inci masajı, payitaht masajı, sultan masajı ve klasik masaj olarak ayrılmaktadır. Sultan masajı konusunda iddialı olan Ödemiş Spa masaj salonu ekibi olarak izmir masaj salonu sektöründeki rakiplerimizin hiç birinde bulunmayan özel masaj teknikleri sayesinde ödemiş Spa masaj salonu bugünkü prestijine kavuşmuştur. Masaj hizmetinin ne denli önemli olduğunun bilincinde iseniz bilmeniz gereken en önemli olgu masaj hizmeti yaptırdığınız salonun uzmanlığıdır. Uzmanlığımıza, personelimize, masaj terapistlerimize güvendiğimiz gibi mutlu müşterilerimizin bizim için yaptığı güzel yorumlara daha fazla layık olmak adına çalışıyor sürekli kendimizi yeniliyoruz.
Bahsettiğimiz masaj çeşitlerinin haricinde dünya genelinde uygulanan masaj çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.
Anti-stres masajı, Aroma relax masaj, Ayurveda, Ayurvedik Masaj, Bali Masajı, Champissage (Çampisaj, Baş masajı), ChavuttiThirumal, Craniosacral masajı, Çikolata terapisi, Hamam kese, Hamile masajı ve Bebek masajı, Hint Baş Masajı, Holistik Vücut Masajı, Hu NaHawai Masajı, Kahve terapi, Klasik Masaj, Kleopatra masajı ve terapisi(yosun ile), Küba masajı, Lenf Drenaj (lenfatik drenaj), LomiLomi Masajı (LomiLomi Hawaii Masajı), Mandara masajı, Medikal masaj (tıbbi masaj), Nefertiti masajı, Reiki, Geleneksel Roma masajı, Sıcak Taş Masajı, Soğuk Taş Terapisi, Shiatsu, Shirodhara Masajı ve terapisi, Sultan masajı (kil ile yapılan masaj türü), Şarap terapisi ve masajı Yüz masajı, İzmir masaj salonu bu masaj türlerine en güzel örnektir.