izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

ÖDÜL ALAN MASAJ SALONLARI

Her yıl, bir düzine kadar masaj terapisi uzmanları, Dünya Masaj Festivali Onur Listesi’ne girerek onurlandırılıyor.

İzmir’de de böyle uygulamalara katılan masaj salonları olduğu gibi Türkiye’nin bu uygulamalara fazla ilgi duymadığı için İzmir Masaj Salonları Kendi aralarında toplanalarak 2018 Yılımız itibari ile masaj salonu yarışmasında müşterilerinin
yorumları ve memnuniyetinden yola çıkarak yıl sonunda EN İYİ MASAJ SALONU kim ? Sorusuna cevap verebilecekler ve İzmir’in en iyi masaj salonu çok zor bir yarışma sonucunda belli olacak.
Bundan önceki yıllarda da bu şekilde bir kaç yarışma düzenlenip izmir masajsalonu gibi pek farklı masözler ve masörler arasındada en iyi masaj uzmanını en profesyonel masaj uzmanı kim ? Hangi Masaj Salonunda Çalışıyor ?
Yukarıdaki her soruya yanıt arıyorsanız. Yıl sonunu bekleyerek masaj için önerilerimizden faydalanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. İzmir’in en güvenilir Masaj Sitesi ( http://izmirmasajsalonu.net )
Masaj Uzmanlarının genç olması baskılı bir masaj konusunda hizmet almak isteyen beyler ve bayanlar için önemli bir ayrıntıdır.

Son zamanlar masaj terapisleri azalmış ve ülkemizce masaj salonları batıya yönelmiştir. Türkiyenin yüz ölçümüne göre en iyi masaj salonları izmir ilindedir. Batı kısmında bulunan bu izmir ili çok rekabetli bir ildir.

İzmir masaj salonları na ” ANKARA, İSTANBUL, DENİZLİ, AYDIN, İZMİT, MUĞLA gibi vs… ” şehirlerden gelen masaj meraklıları İzmir de Masaj olmadan gitmiyor. Çünkü İzmir ilçesi masaj konusunda Profesyonel çalışanları ile

Türkiye‘de en çok övülen bir masaj adresidir.

Dünyada ise sıralamaya girebilme fırsatına sahip masaj konusunda en çok aranılan ilçe olarak seçilebilir.
Bu Türkiye’ninde yıllardır beklediği bir fırsatın ayağına gelmesini sağlamaktadır.

Peki Dünyada Türkiye İlçesi Olan İzmir Bu Konuda ( Masaj‘da ) Yeri Neresidir ? Aşağıdaki Makaleyi İnceleyelim

Festival yaratıcısı Mike Hinkle, “Masaj Terapi Salonu’nun amacı, izleyenler için daha kolay olan köprüleri inşa edenleri onurlandırmaktır” dedi. “Bu meslekte onurlandırılanlar, mesleğe uzun ömürlü, yeni yaratılan eklemelerle ya da kendi alanlarında bir fark yarattılar.

Ayrıca bu festivalde, 2010 Aunty Margaret Humanitarian Ödülü, Nina McIntosh’a; nöromüsküler terapi eğitmeni ve geliştiricisi Paul St. John açılış konuşmasını yapacak; ve Biofreeze Yılın Kurumu ödülü alacak. Ödül töreninde, yılın 2010 dernek, öğretmen ve okulu ilan edilecek.

Festival, Berea, Kentucky’de 17-21 Haziran arası çalışır. 2010 Hall of Fame şöhretleri:

• Ben Benjamin, Kas Terapisi Enstitüsü’nün kurucusu. 40 yılı aşkın bir süredir özel pratikte çalışıyor ve ABD genelinde ders veriyor.

• 1990’dan 1994’e kadar Amerikan Masaj Terapi Derneği’nin ulusal başkanı olarak görev yapan Elliott Greene, masaj terapisti ve atölye eğitmeni olarak 29 yıldan fazla deneyime sahiptir.

• İyileştirilmiş bir besteci olan sanatçı ve yapımcı Steve Halpern, iyileştirici müziği, insanların derin rahatlama ve iç huzurun nimetlerini ve yararlarını deneyimlemelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir sanatçıdır.

• Sulak terapi alanında öncü Julia Hayes, 40 yıldan fazla su uzmanlığı ile.

• Bob King, yazar, kurucusu ve Chicago Masaj Terapisi Okulu’nun geçmiş başkanı ve şu anda Cortiva Enstitüsü için bir eğitim danışmanı.

• Nuad Borarn Thai-Yoga Bodywork’un Vedik Konservatuarı sertifikalı eğitmeni Sudevi Linda Kramer.

• Amerikan Optometri Akademisi’nden bir emekli olan Dr. Jacob Liberman.

• Önceden ve periferik masajda bir müfredat geliştiricisi ve eğitmeni olan Claire Marie Miller.

• Carole Osborne, somatik terapinin analık ve somato-duygusal uygulamalarında bir müfredat eğitmeni.

• Hawaiian şifa ve ruhsal gelişim alanında uygulayıcı, eğitmen ve tanınmış uzman Karen Reifinger.

• Body Terapi Enstitüsü kurucusu ve yardımcı direktörü Rick Rosen ve Devlet Masaj Terapi Kurulları Federasyonu’nun ilk yöneticisi.

• Howayo Takata, reiki ustası, eğitmen ve Batı’daki reiki’nin savunucusu.