izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Şirinyer Masaj Salonu

Şirinyer Masaj Salonu

Şirinyer Masaj Salonu – ŞİRİNYER / İZMİR

 

Çok çeşitli masaj yağları mevcuttur; Bazen hangi masaj yağı veya masaj kremi en iyisi sorulur ? masaj terapistleri arasında en iyi beş tercihimiz
Yazarlar kadar yaratıcı olmak kendimize yardımcı olmak her zaman düşündüğümüz kadar zor değildir. Elbette yeni şeyler denemeye, yeni fikirler keşfetmeye ve yeni yazma mekanlarını denemeye kendimizi meydan okuyabiliriz – bunların hepsi yeni fikirlerin akışında yardımcı olabilir ve yaratıcı sürecimize son derece yardımcı olabilir. Ancak yaratıcılığı teşvik etmek için çok basit bir yöntem, burnumuzun hemen altında dinlenebilir.

Şirinyer Masaj Salonu, masaj, masaj salonu, masaj salonları, izmir masaj, izmir masaj şirinyer, izmir masaj salonu şirinyer, izmir masaj salonları şirinyer
Şirinyer Masaj Salonu

Aromaterapi, sağlık, rahatlama, masaj ve yaratıcılık ve odaklanma için kullanımı dahil olmak üzere pek çok farklı kullanımla kredilendirilmiştir. Bir yazar olarak, her zaman yaratıcılığımı ve odaklanmamı teşvik etmenin bir yolunu aradığımı biliyorum.

Esansiyel yağların, çoğumuzdaki duygusal tepkileri ortaya çıkarabildiği, ruh halleri yaratmaya, gevşemeye ve elbette ki zihinsel tutumumuzu yükseltmeye yardımcı olan, yaratıcı süreçlere yardımcı olmada büyük bir yardım sağlayabileceği uzun zamandır bilinmektedir. Koku duyumuzu yaratıcılık için bir araç olarak kullanarak, hafızamıza yardım ediyor, duygularımızı harekete geçiriyor ve beynimizi limbik sistem aracılığıyla harekete geçiriyoruz. Limbik sistem zevk, duygu ve tabiki hafızasından sorumludur. Belirli bir kokuyu daha çok kez kokladıkça, geçmiş bir hafızanın veya deneyimin net bir resmini daha fazla koruyabiliyoruz. Bu, yeni alışkanlıkların örüntülerini yaratmaya yardımcı olur ve duyularımızı yazım yaratıcı süreç için gerekli olan farklı ruh halleri ve enerjiye yönlendirir.

İzmir şirinyer masaj salonları – Sizin için doğru esansiyel yağları seçmek
Bu modern dünyada, sizin için doğru olanı ve yaratıcılığınızı teşvik etmeyi umduğumuz ruh halini bilmek biraz kafa karıştırıcı olabileceğine dair birçok temel yağ var.

Bu nedenle, odaklanma ve yaratıcılığı destekleme yetenekleriyle bilinen en iyi esansiyel yağlar için aşağıdaki listeden bir göz atın.

Bergamot: Bu harika esansiyel yağlar, sizi uyarmaya ve odaklanmaya yardımcı olurken, stres seviyelerini yükselmekten korurken, yaratıcılık akışınızı sabit tutmaya yardımcı olur.

Tarçın: Duygularımızı kaldırmak ve motive etmeye yardımcı olduğu için, odağı ve mutluluğu hissettirmek için büyük bir esansiyel yağ. Sevgiyi ve armoniyi destekleme yeteneği ile bilinir.

Karanfil: Bu esansiyel yağ, yaratıcılığa yardımcı olma ve kendini bir bütünlük hissi yaratırken, her şeyden daha iyi anlaşılmaya yardımcı olduğu için iyi bilinir.

Selvi: Kendinize olan güveni ve öz farkındalığınızı sakinleştirici bir şekilde geliştirirken odaklanmanıza yardımcı olma becerisi için mükemmel olan esansiyel bir yağdır.

Okaliptüs: Yaratıcılığı, anlayışı, zihinsel berraklığı ve hatta coşkuyu artırmada çok yararlı olan harika bir taze kokulu yağ. Birçok yazar için harika bir yardım.

Limon: Esansiyel bir yağ olan limon, konsantrasyon, yaratıcılık, odaklanma konusunda yardımcı olmak için mükemmeldir ve hatta neşe olumlu bir tutum yaratmaya yardımcı olur.

Frankincense: Yaratıcılık, performans, konsantrasyon için mükemmel olan ve yazmak için neşeli ve huzurlu bir ortam yaratmaya yardımcı olan canlandırıcı bir esans.

Sardunya: Rahatlatıcı bir atmosfer yaratırken (taşıyıcı yağa karıştırılarak uygulanan ve baş ağrısının semptomlarını gidermek için de harika olan) benlik saygısına yardımcı olmak için büyük bir yağ.

Greyfurt: Çok yararlı bir esansiyel yağ olan greyfurt, performans, uyanıklık, güven ve elbette ilham ile yardımcı olur

: Kişisel favorilerimden biri olan bu uçucu yağ, güveninizi arttırmak, mutluluğunuzu arttırmak ve elbette yaratıcılığa ve performansa yardımcı olmak açısından harika. Benim düşüncemde olmalı.

Neroli Sinirleri yatıştırmaya ve stresi azaltmaya yardımcı olan iyi bir barış ve kişisel içerik duygusu besleyen pek çok yaratıcılık türüne yardımcı olan iyi bir esansiyel yağdır.

Nane Zihnini yenilemek ve yeni şeyler için hazır bir uyarı zihninin yaratılmasına yardımcı olan bir işaretleyici ruhu kaldırmak için büyük bir esansiyel yağ.

Gül Bu uçucu yağ, ruhu yükseltebilme ve romantizm ve sevgi duyguları yaratabilme becerisi için sıklıkla masajda kullanılır. Ayrıca, yazarların neşeli bir şekilde mutlu bir şekilde yaratmalarında bize yardımcı olurlar.

Sandal ağacı , kendinden şüphe veya yazar bloğu ile mücadele eden yazarlar için büyük bir esansiyel yağdır. Bu harika yağ, ruhunuzu yükseltmek için çok faydalıdır. Kendinize güven ve öz farkındalık uyandırarak huzurlu bir çalışma ortamı yaratırsınız.

Koku, beynimizin birçok farklı bölümünü aktive etmede güçlü bir araçtır, bu yüzden yağlarınızı seçerken, size en çok itiraz edenlerle başlayın ve yavaşça diğerleriyle birlikte deney yapın. Zaman ilerledikçe, favorilerinizi kendinizinki gibi kokularla bir araya getiriyor olabilirsiniz…

Uçucu yağları kullanma
Uçucu yağları kullanmanın birçok yolu vardır, bunları bir taşıyıcı yağa ekleyebilir ve cildinize uygulayabilir veya harika kokuları çalışma alanınızın ortamına bırakacak bir yağ yakıcı kullanabilirsiniz. Bazılarını bir pamuk topunun üzerine koyarak ve size yakın tutmak, ilham verici kokularınızı yanınızda taşımak için iyi bir hareketli yol olabilir, ya da sadece bir kaynar su kabına ekleyerek buharın evinizdeki kokuyu taşımasına izin verin. Aromaterapiyi yazı ile birlikte kullanmanın etkili yolları.

Elbette, aradığınız kokuyu taşıyan kokulu mumları deneyebilir veya hatta bilgisayarınıza takılan yağı üşüme uygulayan küçük bir USB cihazı satın alabilir ve kişisel, daha özel bir koku alanı yaratabilirsiniz. Hangi yöntemi kullanırsanız deneyin, çok yakında yazının faydalarını sadece yazınızda değil, aynı zamanda yaratıcı yolculuğunuz boyunca eğlenmeniz için daha rahat bir çalışma ortamı yaratmaya yardımcı olarak esansiyel yağlarla da göreceksiniz.