izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Torbalı Masaj Salonu

Torbalı Masaj Salonu

Torbalı Masaj Salonu
Torbalı Masaj Salonu

Torbalı Masaj Salonu, Torbalı Masaj, Torbalı Masaj Salonları…

GEVŞEME MASAJI
Gevşeme, kendinizi rahatlatmak için tek amacı olan masaj tedavisidir. rahatlama masajı yumuşak müzik, yumuşak ışıklandırma ve aromaterapi yağları içerir. Uzun vuruşlar, yumuşak yoğurma ve cilt ve kasların yuvarlanması dahil olmak üzere her türlü tekniği ve belki de yanlamasına belki de biraz ritmik sallanan uzun ve lüks bir masaja sahip olursunuz. Bu, sadece chill out, pampered ve şımarık istiyorsanız seçmek için masaj var.

 

FIZYOTERAPI
Fizyoterapistler, hareket, egzersiz, manuel terapi, eğitim ve tavsiye yoluyla yaralanma, hastalık veya sakatlıktan etkilenen insanlara yardım eder.

Hastaları her yaştan insanlar için sağlıklı tutuyorlar; hastaları ağrıyı yönetmeye ve hastalığı önlemeye yardımcı oluyorlar.

Meslek gelişimi teşvik etmeye ve iyileşmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olur, böylece insanlar onlara mümkün olduğunca bağımsız kalmalarına yardımcı olurken işinde kalmalarını sağlarlar.

TERAPILER MEVCUTTUR
Mevcut terapiler şunlardır; Masaj, İsveç masajı, Hamilelik masajı, Gevşeme masajı, Aromaterapi, Hint Baş Masajı, Sıcak Taş Masajı, Hopi kulak mumları ve Kurumsal Masaj – Oturmalı Acupressure.

Haftada 7 gün masaj yapıyoruz; Torbalı masaj İzmir masaj salonu Şehir Merkezinde.

Bornova Masaj Salonu < DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın