izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Üçkuyular Masaj Salonu

Üçkuyular Masaj Salonu

Üçkuyular Masaj SalonuÜÇKUYULAR / İZMİR

İzmir üçkuyular masaj masözleri…

Üçkuyular Masaj Salonu, masaj, masöz üçkuyular, izmir masaj, masaj salonu, üçkuyular masaj salonları, masaj salonları, masöz bayan, salonu, salonları, bayan - ÜÇKUYULAR - İZMİR
Üçkuyular Masaj Salonu

Ayak Bakımı Masaj Balsamı kullanın. Ayak ve bacaklarda yeterince krem ​​sürün ve kremi topuzlardan uzun süpürme hareketleriyle dizlere kadar ovalayın.

İpucu:
Hangi masaj tekniğini kullanırsanız kullanın, daima kalbe doğru sürün.

Topuğu bir elinizde tutun ve baldırı, topuktan başlayarak ve yukarı doğru hareket ettirerek (kalbe doğru) yoğurma hareketiyle masaj yapın. Başparmaklarını, parmak uçlarınızı ve elinizin avuçlarını kullanın.

Topuğu bir elinizde tutmaya ve ayak bileğini dört kez sola ve sağa doğru dört kez hafifçe hareket etmeye başlamaya devam edin.

Şimdi başparmaklarınızı kullanın ve ayakların üst kısmına ayak parmaklarından ayak bileklerine dairesel bir hareketle masaj yapmaya başlayın.

Bir elinizle ayağınızı sıkıca tutun, her üç parmağınızı hafifçe ve her üç kez sağa ve üç kez sola döndürün.

Şimdi başparmaklarını tekrar kullan ve ayak parmaklarının arkasına ve ayak topuyla dairesel bir harekete masaj yap.Yumruğunuzu ve eklemlerinizi kullanarak ayağın kemerini yoğurun. Bileğinizi hafif ancak sert bir baskı kullanarak bükün.

Yumruğunuzu ve eklemlerinizi kullanarak ayağın kemerini yoğurun. Bileğinizi hafif ancak sert bir baskı kullanarak bükün.

Kalbinize doğru parmaklarınızın ucunda ayaklar ve bacaklar boyunca hafif vuruşlarla masaj yapın. Üçkuyular masaj salonları İzmir’de az bilinen yerler arasındadır. Fakat konusunda gerçekten uzmanlardır.