Urla masaj

Urla Masaj Salonu | Urla Masöz | Masör | Masaj Salonları | Bayan

Urla Masaj Firması Tüm Masaj severlere indirimler ve Süprizlerle hizmet veriyor. Gerçekten Genç Masöz bayanlardan Urla çevresinde hizmet almak istiyorsanız Doğru adrese geldiniz. Genç kadro ile Harika vakit geçireceğiniz ve Dinamik Urla bayan ların Sihirli parmaklarında huzur bulacaksınız. Profesyonel olmalarının yanı sıra Masaj Hizmeti, müşterilerin mutluluk ve memnuniyetine önem veren ve tam ilgi alaka göstererek masaj yapan bayanlardan oluşan kadroya kavuşacaksınız.

Klasik soruları bir kenara bırakın ve aklınızda ne varsa silin tamamen yenilikçi olmaya alışık olan Urla masaj salonumuz sizlere özel hizmetlerinden yararlanmak için tüm fırsatları ayaklarınıza seriyor ve verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Genç Kadrodan oluşan Masaj Terapistlerimiz ile Güzel zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz. Tamamen Alımlı ve Bakımlı titiz, bayan terapistlerden oluşan ekibimizde genç çalışanlarımız harika bir masaj için sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Kalitenin adresi Urla Masaj Firması.

Urla Masaj Fiyatları

Merhabalar Masaj severler Urla Masaj Fiyatlarımızı Sizlere En uygun ve Hesaplı olacak şekilde düzenledik ! En Uygun Masaj Salonu Fiyatları, Urla Masaj Salonu Fırsatları Sayfası , Urla Sitesi.

  • 45 Dakika Klasik Yağlı Masaj : 120 TL
  • 60 Dakika Klasik Yağlı Masaj : 150 TL

Urla Masaj İletişim : GSM Numarası

masaj ara

Bizi Takip Edin Rahat Edin, Uygun Masaj Paketleri ve Ücretsiz Hizmetler Sizi Bekliyor...

Urla masör Urla masöz Urla masaj salonu