izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Yasal Uyarı & Sözleşme

Sitemize Reklam Vermek İsteyen İşletme Sahipleri Ve Masaj Sektöründe Çalışan Masöz & Masör Hizmeti Veren Kişiler İçin Önemli Bilgilendirmeler.

İzmir Masaj Salonları Sitemize Reklam Verin…

İzmir Masaj
izmir masaj

İLAN VERENLER AŞAĞIDAKİ MADDELERİ KABUL ETMİŞ BULUNMAKTADIR

Türk Ceza Kanununun (5237 sayılı TCK ,5651 sayılı TCK ,1117 sayılı TCK, 226 sayılı TCK)

  1. – 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun. ( izmirmasajsalonu.net kabul ederek TCK yapılan şikayetleri dikkate alıcak ve değerlendirilecektir).
  2.    – 226  sayılı (TCK tarafından Müstehcen görülen içerikler kaldırılır ve üyelik iptal olur, Sorumluluk İlan verene aittir.)  ve 1117  TCK’na Göre 21 Yaşından Küçükler sitede gezinmesi, içeriklerin okutulması YASAKTIR.
  3. – 5237 sayılı Türk Ceza Kanununa Göre Suç Sayılan veya Kabahatler Kanununa Göre Yasaklı Sayılan Fiillerin İşlenmesi Bütün Hukuki Sorumlulukların İlan Veren Şahsa Ait Olacağına, ve siteni amacı dışında kullanıldığı takdirde ilanların ve üyeliğin sona erdirileceğini kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

Ruhsatsız mekanlar özellikle masaj salonları reklamlarını yayınlanmamaktadır.

Evde masaj hizmeti veren masöz veya masör reklamları yayınlanmamaktadır.

Verilen ilanlar, sitenin konusu (masaj) dışında hizmet verildiği takdirde ilan kaldırılır.

Bu maddeleri barındıran siteler kabul edilmez. İçeriğini belli etmeyen, gözü yoran reklam bannerları kullanılamaz.

Reklam Alanları ve Ücretlendirme ?

Her türlü reklam talepleriniz ve fiyat teklifleriniz için iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim İçin: TIKLAYIN 0553 060 2653

Bu Hususlar Dikkate Alınarak Reklam Verme Şartlarımızı Kabul Eden Kişi Veya Kişiler Sitemize İlan Verebilirler. İstenilen Evraklar Sunulduğu Takdirde Sitemize İlan Verebilirsiniz.

Önemli Not: izmirmasajsalonu.net web sitemiz masaj salonları, sauna, hamam ve kapalı havuz hizmeti veren firmaların tanıtım ve reklamlarını yapmaktadır. Web sitemizde bulunan ilan ve reklamlardan sadece ilan veren firma sorumludur. İnternet sitemiz tanıtım ve reklam hizmeti vermektedir masaj salonlarını tercih ederken ruhsatlı mekanları ve konusunda uzman masöz veya masör personelin sertifikalı çalıştırılıp çalışmadığına özen gösteriniz. www.izmirmasajsalonu.net sayfamızdan öneri ve şikayet, isteklerinizi iletişim sayfamızdan belirtebilirsiniz.