izmir için en iyi 3 spa ve masaj salonu

Yenigirne Masaj Salonu

Yenigirne Masaj Salonu

Yenigirne Masaj Salonu – YENİGİRNE / İZMİR

İzmir girne masaj salonu Yenigirne’de en güzel hizmetlerin memnun kalacak şekilde ayarlanması sizler güler yüzlü bir şekilde salonların hizmetlerin ayıracaktır. 🙂

Ilık bazalt taşlarıyla rahatlatıcı bir vücut masajıdır . Sıcak taş masajı, kas, vücut ve zihin üzerinde rahatlatıcı ve derinden rahatlatıcı bir etki sağlar. Sonuç açıkça görülüyor: cilt çok yumuşak, zihin rahatlamış, kan dolaşımı iyileştirilmiş ve kaslardaki gerginlik azalmıştır. 

Sıcak ve Soğuk Taş Masajı

Sıcak ve soğuk taş masajı için sıcak ve soğuk taşlar dönüşümlü olarak kullanılır. Sıcak taşlar, kan ve kılcal damarların genişlemesini, dolaşımın iyileştirilmesini ve atık ürünlerin vücuttan daha iyi çıkarılmasını sağlar. Bu, soğuk taşlarla birlikte, kan damarlarının tekrar daralmasını sağlar. Sıcak ve soğukun değişimi, beden ve zihin derin bir rahatlama sağlar. Sıcak ve soğuk taş masajı yorgun bacakları, kas ağrıları, sırt ve boyun sorunları, zayıf dolaşım, yorgunluk ve / veya baş ağrısı olan insanlar için mükemmeldir.

Yenigirne masaj salonları Sandalye Masajı Yapıyor ?

Yenigirne Masaj Salonu, masaj, yenigirne masaj salonları, masöz bayan, masaj salonları, masaj salonu, masaj yenigirne, girne masaj, girne, yengirne, yeni girne, masöz, bayan, bayan masöz, girne masöz, izmir girne masaj, izmir yenigirne masaj salonları
Yenigirne Masaj Salonu

Sandalye Masajı

masajı Sandalye masajı, insanların kısa bir süre dinlenmelerine olanak tanıyan etkili ve güçlü bir alettir. Masör meridyenler ve akupresür noktaları üzerinde başparmak, avuç içi ve dirsek ile presler. Bu rahatlatıcı bir etkiye sahiptir ve ayrıca önleyici olarak çalışır ve hatta mevcut semptomları hafifletmeye yardımcı olur. Bir sandalye masajı genel anlamda refahı arttırır.

Etkileri

  • Kas gerginliği geçici olarak kırılır ve bu rahatlatıcı bir etki sağlar.
  • Atık daha iyi bertaraf edilir çünkü kan ve lenf dolaşımını aktive eder.
  • Besinlerin ve oksijenin emilimi geliştirildi.
  • Zihin ve beden rahatlayabilir.
  • Baş ağrısı şikayetleri ortadan kalkar.
  • Çalışma atmosferini geliştirir.
  • Norepinefrin ve kortizol gibi vücuttaki stres ve anksiyete hormonlarını azaltır.
  • Endorfin, serotonin ve dopamin gibi vücuttaki mutluluk hormonları.
  • Eklemler ve kaslar daha sıkı ve pürüzsüz hale gelir.

Masaj Salonu uygulamasında ve ayrıca evde veya kurumdaki kurumlarda ve firmalarda sandalye masajı verilebilir. Bunun için Mo – tion Masajı önceden bir teklif yapar. Şirketler, iş gücü maliyetlerini, çalışanları için avantajlı bir şekilde kullanabilirler. Bu genellikle istihdam koşullarında belirtilir.